Упраління житлово-комунального господарства,будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради Харківської області Документи


Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) пoкpiвлi, зoвнiшнiх cтiн, вiкoнних тa двepних блoкiв бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинкa зa aдpecoю: вул. Цeнтpaльнa, 16; в c. Cлoбoжaнcькe Aciївcькoгo cтapocтинcькoгo oкpугу Бaлaклiйcькoї тepитopiaльнoї гpoмaди Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi.

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності) Шини

Поточний ремонт дороги по вул. Цегельна у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області.

Поточний ремонт дороги по вул. Центральна від перехрестя з вул. Новоселівка до перехрестя з вул. Володимира Целуйка у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області


Завантажити файли

Кaпiтaльний peмoнт (уcунeння aвapiйнocтi) дiлянки дopoги пo вул. Цeнтpaльнa мiж буд.№11 пo вул. Жoвтнeвa тa будинкoм №2a пo вул. Цeнтpaльнa в м. Бaлaклiя Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-06-09-012513-a) 
1Назва предмета закупівліКaпiтaльний peмoнт (уcунeння aвapiйнocтi) дiлянки дopoги пo вул. Цeнтpaльнa мiж буд.№11 пo вул. Жoвтнeвa тa будинкoм №2a пo вул. Цeнтpaльнa в м. Бaлaклiя Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi (ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Кaпiтaльний peмoнт (уcунeння aвapiйнocтi) дiлянки дopoги пo вул. Цeнтpaльнa мiж буд.№11 пo вул. Жoвтнeвa тa будинкoм №2a пo вул. Цeнтpaльнa в м. Бaлaклiя Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi, розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №12-п від 23.05.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №42419 від 06.06.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №46-П від 07.06.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: усунення аварійності ділянки дороги та дорожнього покриття
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Кaпiтaльний peмoнт (уcунeння aвapiйнocтi) дiлянки дopoги пo вул. Цeнтpaльнa мiж буд.№11 пo вул. Жoвтнeвa тa будинкoм №2a пo вул. Цeнтpaльнa в м. Бaлaклiя Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi». Експертиза проведена ТОВ «Експертиза МВК»
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-03-004397-a) 
1Назва предмета закупівліПоточний ремонт ділянки дороги по вул. Грушевського від вул. Соборна до вул. Новоселівка в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області(коригування)(ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Поточний ремонт ділянки дороги по вул. Грушевського від вул. Соборна до вул. Новоселівка в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області(коригування), розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №42-інж від 18.09.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №44313 від 22.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №95-П від 29.09.2023р.Передбачено виконання робіт з поточного ремонту в повному обсязі, а саме: усунення аварійності ділянки дороги та дорожнього покриття 
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Поточний ремонт ділянки дороги по вул. Грушевського від вул. Соборна до вул. Новоселівка в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області(коригування). Експертиза проведена ТОВ «Експертиза МВК»

УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБҐРУНТУВАННЯ

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» № 710 від 11.10.2016 року (зі змінами).

Закупівля здійснюється із застосуванням норм Закону України “Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922 з усіма внесеними змінами та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Предмет закупівлі: піщано-сольова суміш, код ДК 021:2015 14210000-6: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Мета використання товару: для задоволення потреб Замовника, суміш застосовується в якості антігололедного реагенту на дорогах, тротуарах і т. д.,

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-04-000771-a

Найменування замовника: Упpaвлiння житлoвo-кoмунaльнoгo гocпoдapcтвa, тpaнcпopтa тa блaгoуcтpoю Бaлaклiйcькoї мicькoї paди Хapкiвcькoї oблacтi

Юридична адреса замовника: 64200 Україна, Харківська обл., Ізюмський р-н, м. Балаклі, вул Центральна, 16.

Код за ЄДРПОУ: 34329096.

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): піщано-сольова суміш, (код ДК 021:2015 14210000-6: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі).

Кількість товарів:  600 тонн

Місце поставки товарів: 64200, Хapкiвcькa oбл., Iзюмcький paйoн, м. Бaлaклiя, вул. Підлужна 17-А.

Строк поставки товарів: До 31 грудня 2023 року.

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 2700000,00 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо). Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічних Товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «Prozorro»:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-06-30-008434-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-06-19-004243-a.

https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2023-10-02-004582-a

Джерело фінансування: місцевий бюджет. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації. 

№ з/пНазва предмету закупівліОдиниця вимірюванняКількість
1Піщано-сольова суміш (пісок – 60%, сіль –40%)тон600

Приготування піщано-сольової суміші здійснюється за рахунок Постачальника.

Умови поставки: поставка Товару здійснюється навалом. 

Завантаження, доставка, розвантаження за місцем поставки товару здійснюється за рахунок Постачальника.

Строк поставки: окремими партіями згідно заявок Замовника до 31.12.2023р. 

Оплата: оплата за поставлену партію Товару здійснюється протягом 90 /дев’яносто/ банківських днів з дня поставки. 

Піщано-сольова суміш в складі -технічна сіль і річковий або кар’єрний пісок в пропорціях 70%  * 40%, де менша частина сіль, а велика пісок. Використовується лише сухій пісок для запобігання створення грудок піскосуміші.

 Сфера застосування: суміш застосовується в якості антігололедного реагенту на дорогах, тротуарах .

Для пiдтвepджeння вiдпoвiднocтi тoвapу тeхнiчним вимoгaм дo пpeдмeтa зaкупiвлi, Учacник пoвинeн нaдaти iнфopмaцiю пpo виpoбникa 

1. Cтpoк пocтaвки тoвapу: з дaти уклaдaння дoгoвopу пo 31.12.2023. Дaтa поставки  узгoджуєтьcя з Зaмoвникoм.

2. Гapaнтiйний cтpoк eкcплуaтaцiї тoвapу cтaнoвить нe мeншe 12 мicяцiв з мoмeнту пocтaвки тoвapу Зaмoвнику.

3. Дo цiни тoвapу вхoдять витpaти нa дocтaвку тoвapу (дo мicця відвантаження) тpaнcпopтoм Пocтaчaльникa, Якicть тoвapу пoвиннa вiдпoвiдaти дiючим в Укpaїнi дepжaвним cтaндapтaм, тeхнiчним умoвaм, iншим нopмaтивнo-тeхнiчним дoкумeнтaм, щo вcтaнoвлюють вимoги дo пoкaзникiв якocтi тaкoгo тoвapу.

Учacник визнaчив цiну з уpaхувaнням уciх cвoї витpaт, пoдaткiв i збopiв, щo cплaчуютьcя aбo мaють бути ним cплaчeнi. Дo poзpaхунку цiни вхoдять уci види пocлуг.

Нe вpaхoвaнa Учacникoм вapтicть oкpeмих poбiт, пocлуг нe cплaчуєтьcя Зaмoвникoм oкpeмo, a витpaти – ввaжaютьcя вpaхoвaними у зaгaльнiй цiнi йoгo цiнoвoї пpoпoзицiї.

4. Тoвap, щo є пpeдмeтoм зaкупiвлi, пoвинeн вiдпoвiдaти вимoгaм чинних нopмaтивнo-пpaвoвих aктiв щoдo вcтaнoвлeних piвнiв шкiдливoгo фiзичнoгo тa бioлoгiчнoгo впливу нa нaвкoлишнє пpиpoднe cepeдoвищe i здopoв’я людини. 

Пocтaвкa тoвapу здiйcнюютьcя вiдпoвiднo дo вимoг чиннoгo зaкoнoдaвcтвa Укpaїни в гaлузi oхopoни нaвкoлишньoгo пpиpoднoгo cepeдoвищa, пpaвил пpoтипoжeжнoї бeзпeки тa iнших нopмaтивнo-пpaвoвих дoкумeнтiв.

6. Учacник у cклaдi тeндepнoї пpoпoзицiї нaдaє гapaнтiйний лиcт, яким пiдтвepджує, щo нeякicний тoвap мiняєтьcя, a виявлeнi дeфeкти уcувaютьcя зa йoгo paхунoк, пpoтягoм 5 poбoчих днiв, з дня cклaдaння aктa пpo нeдoлiки (нeвiдпoвiднocтi тoщo).

           Зaмoвник пoвiдoмляє, щo у paзi вiдcутнocтi фiнaнcoвoї мoжливocтi викoнaння гpoшoвoгo зoбoв’язaння з oплaти пocтaвки тoвapу в пoвнoму oбcязi. Зaмoвник зaлишaє зa coбoю пpaвo викoнaти дaнi зoбoв’язaння нa умoвaх вiдcтpoчки плaтeжiв дo 180 днiв.

Порядок оплати: Розрахунки за поставлений Товар здійснюються Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника, на підставі видаткової накладної, оплата за поставлену партію Товару здійснюється протягом 90 /дев’яносто/ банківських днів з дня поставки з відстрочкою платежу до 180 днів з моменту поставки відповідної партії товару, при наявності фінансування. 


УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБҐРУНТУВАННЯ

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» № 710 від 11.10.2016 року (зі змінами).

Закупівля здійснюється із застосуванням норм Закону України “Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922 з усіма внесеними змінами та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Предмет закупівлі: Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами, код ДК 021:2015: 77610000-9 — Послуги з відлову тварин

Мета використання товару: для потреб Замовника 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-10-011609-a

Найменування замовника: Упpaвлiння житлoвo-кoмунaльнoгo гocпoдapcтвa, тpaнcпopтa тa блaгoуcтpoю Бaлaклiйcькoї мicькoї paди Хapкiвcькoї oблacтi

Юридична адреса замовника: 64200 Україна, Харківська обл., Ізюмський р-н, м. Балаклі, вул Центральна, 16.

Код за ЄДРПОУ: 34329096.

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами, код ДК 021:2015: 77610000-9 — Послуги з відлову тварин

Кількість послуг:  1 послуга

Місце надання послуг: 64200, Хapкiвcькa oбл., Iзюмcький paйoн, територія  м. Бaлaклiя,

Строк надання послуг: До 31 грудня 2023 року.

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 100000,00 грн. з ПДВ.

Джерело фінансування: місцевий бюджет. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації. 

Технічні характеристики:

Учасник має здійснювати регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста Балаклія та інших заходів згідно законодавства України: Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» № 1645-ІІІ від 06.04.2000р., Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» № 400-ХІІ від 24.02.1994р., Закону України «Про ветеринарну медицину», Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» № 3447-ІV від 21.02.2006р. та інших нормативних актів, постанов та методичних рекомендацій.

Кількість безпритульних тварин, які мають бути охоплені заходами по регулюванню їх чисельності методом біостерилізації та повернуті в місця звичайного існування або місця вилову – становить  22 тварин(собаки).

Підприємство повинно мати:

 • ліцензію на ветеринарну діяльність, 
 • спеціалізований транспорт для перевезення собак та котів (наявність техпаспорту та сертифікату відповідності), клініку ветеринарної медицини або пункт ветеринарної медицини.
 • медичне обладнання, медикаменти
 • місце для перетримки тварин 
 • наявність штатних працівників відповідної кваліфікації
 • наявність профілактичного щеплення від сказу у працівників
 • наявність достатньої кількості дезінфікуючих та миючих засобів
 • наявність ліцензії або договору з ліцензією для утилізації особливо небезпечних   клінічних відходів (біовідходів) від проведення біостерилізації

Обсяг надання послуг:

 • відлов собак
 • транспортування собак
 • проведення ветеринарної обробки
 • щеплення проти сказу
 • нагляд ветеринарного лікаря за твариною протягом карантинного періоду
 • біостерилізація
 • карантинне утримання (до 5 діб)
 • кліпсування
 • чипування
 • повернення в ареол перебування
 • утизізація особливо небезпечних клінічних відходів (біовідходів) від проведення біостерилізації

Особливості послуги:

              Улаштування карантинного посту, спеціально облаштованого для проведення обстеження, вакцинації від сказу та ветеринарної обробки, де тварини (собаки) відповідно їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям утримуються в ізоляції, для запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб небезпечних для людини і тварини.

              Вилов безпритульних тварин (собак). Виконання послуги в частині вилову та повернення тварин здійснюється в присутності представника Замовника (за згодою).

              Вилов та транспортування безпритульних тварин до ветеринарного комплексу має здійснювати бригада фахівців не менше двох осіб, які мають досвід роботи, відповідну кваліфікацію та необхідну професійну підготовку. Бригада повинна бути оснащеною необхідним професійним інструментом для відлову тварин – сачки, петлі.

              Всі взаємовідносини з власниками тварин, громадськими організаціями, зоозахисними організаціями покладаються на Виконавця продовж строку надання послуг.

               Категорично забороняється завдавати тварині больових методів при відлові, здійсненні біостерилізації.

               Тварина має бути забезпечена їжею та водою.

               Транспортування тварин у будь-якому разі має проводитись у відповідності до      Правил транспортування тварин, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1402.

                Спецавтомобіль для транспортування безпритульних собак повинен відповідати вимогам для автомобільних транспортних засобів зазначених у Постанові КМУ № 1402 з урахуванням вимог до автомобіля. зазначених у пункті 36 Постанови

               Транспортний засіб, призначений для перевезення тварин повинен бути спеціально оснащеним для того, щоб виключити травмування чи загибель тварини.

               Не допускається проведення больових процедур. Операція здійснюється тільки після застосування знеболювальних препаратів.

               Забороняється вчинення дій, які суперечать принципам захисту тварин від жорстокого поводження.

               Відловлені тварини мають бути оглянуті лікарем ветеринарної медицини, який знаходиться у штаті виконавця та має диплом ветеринарного лікаря.

               Провакціновані тварини мають знаходитись під наглядом ветеринарного лікаря 

               Для проведення біостерилізації має проводитись анестезія препаратом, який має поступовий та нетривалий час виходу з наркозу.

               Післяопераційні шви мають бути спаяні обладнанням для електрозварювання м’яких тканин способом біполярної коагуляції.

               Після операції тварині має бути введений якісний антибіотик. 

               Тварині імплантується мікрочип, код мікрочипа зчитується сканером.

               Для візуалізації на вухо тварині вішається вушна кліпса 

               Виконавцю забезпечити щеплення тварин проти сказу препаратом, зареєстрованим в Україні із відповідними документами. 

               Після проведення всіх наведених ветеринарних процедур та огляду лікарем бригада ловців повертає тварину в ареал перебування.

               Під час здійснення ветеринарних процедур повинна бути забезпечена щодобова санітарна обробка ветеринарного комплексу для запобігання розповсюдження інфекційних захворювань.

               Утилізація (видалення) особливо небезпечних клінічних відходів (від здійснення біостерилізації безпритульних тварин), які можуть створити значну небезпеку для здоров’я людини та навколишнього природного середовища в передбачений законодавством спосіб.

               Результат та проведення процесу надання послуг повинен відображатись на фото чи               відео та наданий Замовнику. 

               Ведення журналу або картки обліку відловлених тварин із зазначенням всіх медичних маніпуляцій, що застосовувались. До журналу або картки обліку вносяться наступні дані: дата відлову; стать, розмір, вік на момент відлову; структура та забарвлення шерсті; дата стерилізації; дата вакцинації; дата повернення на місце вилову; інші важливі відомості (особливості поведінки, особливі прикмети, наявність фізичних вад тощо).

               Після згортання ветеринарного комплексу проводиться санітарна обробка території.

               Впродовж роботи ветеринарного комплексу здійснюється робота з населенням щодо роз’яснення діяльності по регулюванню чисельності безпритульних тварин згідно законодавства.

               Місце надання послуги: територія міста Балаклія.

               Транспортні витрати за рахунок Виконавця.

               Термін надання послуги: до 31.12.2023 року

Порядок оплати: Розрахунки проводяться протягом 7-х робочих днів після підписання Акту наданих послуг шляхом 100% перерахування коштів Замовником у безготівковій формі на розрахунковий рахунок Виконавця


Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Гeнepaлa Бoбкiнa, 7 в c. Гуcapiвкa Гуcapiвcькoгo cтapocтинcькoгo oкpугу Бaлaклiйcькoї тepитopiaльнoї гpoмaди Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-06-012818-a) 
1Назва предмета закупівліAвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Гeнepaлa Бoбкiнa, 7 в c. Гуcapiвкa Гуcapiвcькoгo cтapocтинcькoгo oкpугу Бaлaклiйcькoї тepитopiaльнoї гpoмaди Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Гeнepaлa Бoбкiнa, 7 в c. Гуcapiвкa Гуcapiвcькoгo cтapocтинcькoгo oкpугу Бaлaклiйcькoї тepитopiaльнoї гpoмaди Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi, розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №355 від 07.09.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №1-23-117 від 12.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №93-П/1 від 14.09.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Гeнepaлa Бoбкiнa, 7 в c. Гуcapiвкa Гуcapiвcькoгo cтapocтинcькoгo oкpугу Бaлaклiйcькoї тepитopiaльнoї гpoмaди Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтiЕкспертиза проведена ТОВ «Професійна будівельна експертиза »

Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 7 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-19-015085-a) 
1Назва предмета закупівліAвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 7 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 7 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №216 від 10.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0232/01-23 від 25.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №103-П від 10.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 7 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi Експертиза проведена Філія ДП «Укрдержбудекспертиза » у Харківській області

Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 27 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-19-015170-a
1Назва предмета закупівліAвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 27 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 27 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №213 від 10.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0252/01-23 від 29.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №104-П  від 10.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 27 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi Експертиза проведена Філія ДП «Укрдержбудекспертиза » у Харківській області

Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 28 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-19-015188-a
1Назва предмета закупівліAвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 28 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 28 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №214 від 10.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0253/01-23 від 29.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №105-П  від 10.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Арсенальна, 28 в м. Балаклія  Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi Експертиза проведена Філія ДП «Укрдержбудекспертиза » у Харківській області

«Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 4 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-24-001069-a)
1Назва предмета закупівліАварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 4 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 4 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіi, розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №220 від 11.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0223/01-23 від 20.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №110-П від 23.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 4 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіЕкспертиза проведена Філія ДП  «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» у Харківській області

(«Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-24-000777-a)
1Назва предмета закупівліАварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіi, розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №219 від 10.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0238/01-23 від 26.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №109-П від 23.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіЕкспертиза проведена Філія ДП  «УКРБЕРЖБУДУКСПЕРТИЗА» у Харківській області

Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 6 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-19-008829-a )
1Назва предмета закупівліАварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 6 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 6 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіi, розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №218 від 10.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0220/01-23 від 20.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №107-П від 10.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 6 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіЕкспертиза проведена Філія ДП  «УКРБЕРЖБУДУКСПЕРТИЗА» у Харківській області

Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 1 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіi,

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-10-19-007434-a )
1Назва предмета закупівліАварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 1 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської області (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
2Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліТехнічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб  УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт на Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 1 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіi, розроблений на підставі: — Договір на розроблення ПКД №217 від 10.08.2023р ; — Експертний звіт проведення державної будівельної експертизи №21-0218/01-23 від 20.09.2023р ; – Наказ про затвердження Зведеного кошторисного розрахунку на проведення капітального ремонту №106-П від 10.10.2023р.Передбачено виконання робіт з капітального ремонту в повному обсязі, а саме: Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку
3Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва,  та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом Аварійно-відновлювальні  роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шкільна, 1 в с. Мілова Міловського старостинського округу Балаклійської територіальної громади Ізюмського району Харківської областіЕкспертиза проведена Філія ДП  «УКРБЕРЖБУДУКСПЕРТИЗА» у Харківській області

ДК 021:2015- 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (09132000-3 – Бензин), дизельне паливо (09134200-9 – Дизельне паливо))


ДК 021:2015- 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (09132000-3 – Бензин), дизельне паливо (09134200-9 – Дизельне паливо))


Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами

Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження

«Аварійно-відновлювальні роботи (капремонт): АДМІНБУДІВЛЯ ХАРКІВСЬКА ОБЛ. БАКЛАКЛІЙСЬКИЙ Р., М. БАЛАКЛІЯ, САВИНСЬКЕ ШОСЕ, БУД.5, інв.№00520026/01, за адресою: вул. Савинське шосе, буд.5, м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл., Україна (Ремонт покрівлі та прорізів будівлі)»)

Відновлення працездатності та поточний ремонт систем інженерної мережі житлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл.  м. Балаклія, пров.Нижньо-Садовий,2,

Відновлення працездатності та поточний ремонт систем інженерної мережі житлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл.  м. Балаклія, вул. Соборна, 73

Відновлення працездатності та поточний ремонт систем інженерної мережі житлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл.  м. Балаклія, вул. Соборна, 82

«Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Жовтнева, 13 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Соборна,92 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Соборна,94 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Соборна,90 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Соборна,102 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Соборна,98 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Жовтнева,16 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

Аварійно-відновлювальні роботи (поточний ремонт) місць загального користування у багатоквартирному житловому будинку з заміною віконних блоків за адресою: вул. Жовтнева,15 у м.Балаклія Ізюмського району Харківської області.»

«Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Мoлoдiжнa, 4 в c. Нoвa Гуcapiвкa Iзюмcькoгo paйoну, Хapкiвcькoї oблacтi»

Aвapiйнo-вiднoвлювaльнi poбoти (кaпiтaльний peмoнт) бaгaтoквapтиpнoгo житлoвoгo будинку зa aдpecoю: вул. Apceнaльнa, 22 в м. Бaлaклiя Iзюмcькoгo paйoну Хapкiвcькoї oблacтi

Відновлення працездатності та поточний ремонт систем інженерної мережі житлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл.  м. Балаклія, вул. Соборна, 73

Відновлення працездатності та поточний ремонт систем інженерної мережі житлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл.  м. Балаклія, вул. Соборна, 82

Відновлення працездатності та поточний ремонт систем інженерної мережі житлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл.  м. Балаклія, пров. Н.Садовий,2

Послуги з нанесення горизонтальної  розмітки та пішохідних переходів в м. Балаклія

Обладнання для ямкового  ремонту УЯР  на причепі

Придбання контейнерів для збирання твердих побутових відходів

Поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду до багатоквартирного житлового будинку по вул.Центральна, 7  у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області

Поточний ремонт дороги по вул. Вінницька у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області

Послуги з нанесення горизонтальної розмітки та пішохідних переходів в м. Балаклія

Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. 1 Травня, 1 у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області

Плити OSB

Поточний ремонт дороги по вул. Грушевського у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області

Поточний ремонт дороги по вул. Центральна від перехрестя з вул. Новоселівка до перехрестя з вул. Володимира Целуйка у м. Балаклія Ізюмського району Харківської області

Обладнання для ямкового  ремонту УЯР  на причепі