БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Відновлено роботу Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування

У Балаклійській громаді відновлено роботу Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яка зазнала значних пошкоджень від ворожих обстрілів під час окупації.

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов з робочою поїздкою до відновленого медичного закладу відвідав Балаклію.

Це перша лікарня, яка відновлена на деокупованих територіях Харківщини. З жовтня 2022 року тут проводилися аварійно-відновлювальні роботи: відновлення зруйнованих стін, перехід між корпусами, покрівля головного лікувального корпусу, заміна пошкоджених вікон тощо.

9 місяців Балаклійська лікарня не бачила пацієнтів та з сьогоднішнього дня розпочали роботу наступні відділення: терапевтичне відділення з педіатричними соматичними ліжками, неврологічне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення екстреної медичної допомоги (приймальне відділення), інфекційне відділення, хірургічне відділення, травматологічне відділення з отоларингологічними ліжками, акушерсько-гінекологічне відділення, допоміжні відділення.

Також Харківською обласною військовою адміністрацією передано нашій лікарні повний спектр нового лабораторного обладнання та лапароскопічну стійку для малоінвазивних хірургічних втручань.

Дякуємо усім, хто своєю допомогою та підтримкою долучається до відновлення нашого медичного закладу та наближає Україну до Перемоги!