БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

У Балаклії змонтували новий тимчасовий міст

Кадри зруйнованого моста у звільненій Балаклії облетіли увесь світ. Понівечений вибухом, розірваний навпіл, з тоненькою дерев’яною кладкою, через яку попри все продовжують ходити люди.

Деокуповані міста Харківщини поволі повертаються до життя. І Автострада продовжує їм у цьому допомагати. Всього за один місяць поруч зі знищеним ми змонтували новий тимчасовий міст з 36-метрової легкозбірної металевої конструкції, яку Україна отримала від Чеської республіки.

Зведення нового моста на регіональній дорозі Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка”, без перебільшення, життєво важливе для Балаклії. Конструкція з’єднує житлові масиви міста з інфраструктурою – лікарнями, магазинами, держзакладами. Це основний шлях доставки людям їжі, ліків, товарів першої необхідності.

Коли війна зруйнувала старий міст, автотранспорту доводилося об’їжджати майже 20 км, аби потрапити на протилежний берег.

Наразі роботи на новому мосту практично завершені. Незважаючи на затяжні дощі, працівники Автостради продовжують прокладати під’їзні шляхи до нього. Вже найближчим часом тут відкриють реверсний рух для автомобілів. Зруйнований міст поруч демонтують.

Повертаємо до життя!

Працюємо задля перемоги!

Слава Україні!

✍? Група компаній «Автострада»