БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Балаклія – це Україна!

До моменту вторгнення російських військ на територію України Балаклійська громада жила спокійним та стабільним життям: працювали та розвивалися бюджетні установи та заклади, комунальні, промислові, сільськогосподарські підприємства, будувалися нові заклади, здійснювалась реконструкція парків, дитячих та спортивних майданчиків, активно реалізовувалися проекти з благоустрою, проводилися капітальні та поточні ремонти житлового фонду, культурно-дозвіллєві заходи та багато іншого. 

Проте 24 лютого 2022 року спокійне життя закінчилося у всієї країни. 

З самого початку війни росії проти України місто Балаклія зазнало неодноразових потужних авіаударів. Після чого значно постраждав житловий фонд міста, бюджетні заклади, знищено основні бюджетоутворюючі підприємства.

Наприкінці лютого на територію Балаклійської громади зайшли війська російської федерації. З цього часу умов для нормального проживання на окупованих територіях взагалі не залишилося. Постійні перебої з електропостачанням, водопостачанням, водовідведенням, та мобільним зв’язком. Продукти харчування закінчилися, люди опинилися на межі виживання.  

7 травня 2022 року останній раз завезено до міста їжу та ліки. З 8 травня 2022 року і по теперішній час військами рф закрито в’їзд та виїзд до міста. Гуманітарна допомога є в наявності, але немає можливості її доставити. 

Найстрашніше, що у громаді кожен день чутно вибухи. Останнім часом місто Балаклія постійно обстрілюється військами рф. Вони обстрілюють місто, не шкодуючи людей, заради того, щоб звинуватити ЗСУ, залякати місцеве населення і зменшити проукраїнські настрої у місті. Тисячі балаклійців були вимушені покинути свої рідні домівки, люди втрачають будинки, роботу, нажите майно, а головне – своїх рідних. Люди втрачають все, що було у них в житті. Ми ніколи цього не забудемо, ніколи не пробачимо!

Та у нас немає права чинити інакше, аніж виборювати своє: своїх рідних, домівку, свою незалежність, своє майбутнє. Саме це зараз і демонструють наші захисники, наші військові, бійці територіальної оборони. ЗСУ обов’язково визволять Балаклійську громаду і помстяться окупантам за всі вбивства і руйнування. А ми, у свою чергу, неодмінно відновимо та відбудуємо нашу рідну Балаклійщину, і це знову буде процвітаюче місто, місце свят та дитячих радощів. Слава Україні!