Про застосування РРО з 1 січня 2022 року

Головне управління ДПС у Харківській області інформує платників єдиного податку другої – четвертої груп (фізичних осіб-підприємців), що з 01 січня 2022 року значно розширюється

Читати далі

Чи може скористатися одноразовим добровільним декларуванням фізична особа, яка перебувала на державній службі?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 1 підрозд. 94 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового Кодексу України

Читати далі

В Електронному кабінеті доступна інформація щодо реквізитів для сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що після подання платником одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника

Читати далі

З 1 грудня підвищується розмір мінімальної заробітної плати: що з розміром єдиного соціального внеску?

Головне управління ДПС у Харківській області  повідомляє, що згідно з Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік» з 1

Читати далі

Чи необхідно застосовувати РРО та/або ПРРО ФОП – платнику ЄП при продажу вживаних технічно складних побутових товарів, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що, відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня

Читати далі

Чи зобов’язані СГ застосовувати РРО або ПРРО при здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995

Читати далі

Яка сума коштів або вартість лікарських засобів для надання медичної допомоги з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) включається до витрат при реалізації права на податкову знижку?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п. 166.3.2 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від

Читати далі

Чи зобов’язаний декларант здійснювати переклад документів, які надаються ним одночасно з поданням одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у разі якщо об’єкти декларування знаходяться за межами України?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до абзацу десятого п.п. 7.2 п. 7 підрозд. 9 прим. 4

Читати далі

Чи підлягає одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванню нерухоме майно, яке було придбано за рахунок коштів, з яких були сплачені усі податки та збори?

Пресслужба Державної податкової служби України, опубліковано 01 листопада 2021 о 11:06 Згідно з п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд.

Читати далі

Увага платникам, які використовують єдиний рахунок!

Головне управління ДПС у Харківській області повідомля, що порядок функціонування єдиного рахунку визначено нормами ст.351  Податкового кодексу України  та постановою

Читати далі

Податкова знижка: які документи слід надати щоб скористатися правом на її отримання при будівництві/придбанні житла?

Головне управління ДПС у Харківській області інформує наступне. Щоб скористатися правом на отримання податкової знижки, платник податку – резидент подає

Читати далі

Право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року не переноситься на наступні податкові роки

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на

Читати далі

Чи може скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування ФО, яка у період з 01 січня 2005 року перебувала на державній службі певний проміжок часу?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення»

Читати далі