Юні легкоатлети Балаклійської громади здобули перемоги на Кубку України з легкоатлетичного двоєборства

Юні легкоатлети Балаклійської громади здобули перемоги на Кубку України з легкоатлетичного двоєборства

19–20 червня у місті Пирятин відбувся Кубок серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл України з легкоатлетичного двоєборства серед юнаків та дівчат 2013–2014 та 2015–2016 років народження.

Вихованці Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи гідно представили Балаклійську громаду та повернулися зі змагань із вагомими результатами.

Найкращими у двоєборстві «біг 60 м + штовхання ядра» серед учасників 2015–2016 років народження стали:

  • Катерина Зубко — 1 місце;
  • Данііл Скляр — 1 місце.

Срібні нагороди вибороли:

  • Дар’я Скалицька — 2 місце у двоєборстві «біг 60 м + стрибок у довжину з розбігу»;
  • Марія Гололобова — 2 місце у двоєборстві «біг 60 м + біг 150 м».

Гідні результати показали також:

  • Анастасія Гололобова — 5 місце;
  • Єва Краснокутська — 6 місце;
  • Ангеліна Приймачук — 10 місце.

Для багатьох юних легкоатлетів це були перші виїзні змагання такого рівня. Попри хвилювання, вони продемонстрували наполегливість, витримку та справжній спортивний характер. Кожен старт став для них цінним досвідом і ще одним кроком до майбутніх перемог.

“Щиро вітаю спортсменів, тренерів Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи та батьків із чудовими результатами. Такі досягнення вкотре підтверджують, що наша громада виховує талановиту та цілеспрямовану молодь.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість дітям навчатися, тренуватися, змагатися та прославляти нашу громаду своїми успіхами.” – зазначив начальник Балаклійської МВА Віталій Карабанов