Балаклійська міська військова адміністрація
Новини

Шановні медичні сестри!

12 травня – Всесвітній  день медичних сестер. Щиро вітаємо усіх, хто  обрав для себе благородну, гуманну професію медичної сестри. Допомагати людям, мати душевне  тепло, співчуття,  міцні знання  – основа не легкої та  важливої  для людства  професії.

Наша країна перебуває у стані війни  і сьогодні  ми розуміємо   неоціненну роль медичних установ держави, персоналу у збереженні людського життя  та здоров’я нації.  Медики стають справжніми янголами-охоронцями для наших військових на полі бою, ризикують своїм життям задля  порятунку поранених.

Медичні сестри Балаклійської громади  також тримають стрій: з відповідальністю  піклуються про  наших мешканців, внутрішньо-переміщених осіб, що поліпшують своє здоров’я у наших закладах медецини. Надають медичну допомогу військовослужбовцям,  морально та психологічно підтримують поранених, сприяють якнайшвидшій реабілітації та відновленню здоров’я  наших  захисників.

Дякуємо Вам, шановні медичні сестри, за відданість професії, добро та душевну щедрість!  Міцного здоров’я Вам, злагоди і добробуту у родинах, взаєморозуміння в колективах, мирного неба над головою! Нехай добро повертається сторицею! Зі святом!