З 25 по 31 травня 2026 року за ініціативи Олени Зеленської в Україні триває Національний тиждень безбар’єрності.
Його мета — підвищення обізнаності про безбар’єрність та формування інклюзивного суспільства, у якому кожна людина має рівні права та можливості. У рамках…










