Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как правильно варикоз лечить

Поділитись у соцмережах

08 вересня 2020 року в залі засідань міської ради відбулося засідання 76 сесії Балаклійського міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Івана Столбового
В роботі сесії взяли участь 23 депутата міської ради .На сесію був запрошений начальник Балаклійського відділу Головного управління національної поліції. М.А.Муленко.
На початку засідання присутні мали змогу заслухати та взяти до відома інформацію начальника Балаклійського відділу Головного управління національної поліції Муленко Михайла Анатолійовича. про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності на території м.Балаклія в поточному році Він відповів на низку запитань, які надійшли від міського голови та депутатського корпусу.
Далі, відповідно до порядку денного, депутати розглянули і прийняли рішення, що стосуються внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку м.Балаклія на 2020 рік; Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік; Програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2020 рік; Програми розвитку цивільного захисту населення м. Балаклія на 2020 рік ; Програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2020 рік.
Також в ході роботи депутати розглянули одне із найважливіших питань – це внесення змін до міського бюджету на 2020 рік. .
В рамках Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2020 рік додатково виділені кошти на ремонт покрівлі по вул. Соборна, 94, на придбання вхідних дверей в під”їздах багатоквартиних будинків, на поточний ремонт доріг вулиць міста та внутрішньоквартальних проїздів, на будівництво громадського туалету по вул.1-го Травня. Надано субвенцію для комунального підприємства “Балаклійськи водоканал” для відновлення працездатності ділянок каналізаційних мереж по вул.Газовиків, Гагаріна. Буровиків та Петрусенко. Також надано субвенцію районному бюджету на виконання Програми профілактики правопорушень на придбання комплектів технічного обладнання.
В рамках Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік - передбачені кошти на придбання солі для виготовлення пищано-сольової суміші, на поточний ремонт тротуарів в м.Балаклія, на поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення міста , на ремонт тротуарів по пл.Казмірука від вул.1-го Травня до вул.Жовтнева та придбання спортивних майданчиків .
Додатково виділені кошти на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста ,які опинились у тяжкому життєвому становищі в рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2020 рік та інше.
В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті Балаклійської міської ради Харківської області у розділі головного меню "Поіменне голосування".

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Поиск

2183473
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
36
3581
3617
9652
43322
55309
2183473

Forecast Today
336

10.80%
28.54%
6.40%
1.46%
0.32%
52.49%
Online (15 minutes ago):9
9 guests
no members

Your IP:3.231.167.166