Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как правильно варикоз лечить

Поділитись у соцмережах

Вчора ,25  лютого 2020 року, відбулось пленарне засідання чергової LХVІІІ (68) сесії Балаклійської міської ради VII скликання під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового
На порядок денний сесійного засідання було винесено вісім питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради .
Першими трьома питаннями порядку денного були внесені зміни до програм: соціально-економічного розвитку міста на 2020 рік, програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік,та внесені зміни до рішення “Про міський бюджет на 2020 рік”
Основні зміни стосувались:
Додатково виділені кошти у розмірі:
325 тис.грн. на капітальний ремонт покрівель житлових будинків у м.Балаклія;
275 тис.грн.на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення м.Балаклія.
Також було затверджено Положення про Бюджет участі(громадський бюджет) Балаклійської міської ради. Дане Положення розроблене з метою впровадження іноваційних механізмів залучення громадськості до налагодженя системної взаємодії з органами місцевого самоврядування та розвитку демократичного процесу обговорення громадою міста напрямів використання коштів бюджету Балаклійської міської ради.
Положення про Бюджет участі (громадський бюджет) Балаклійської міської ради(далі - Положення) визначає основні засади процесу взаємодії Балаклійської міської ради та громадян громади щодо включення мешканців міста Балаклія, до прийняття рішень щодо розподілу частини бюджету міської ради, залучення їх до участі у бюджетному процесі та надання можливості для вільного доступу до інформації, а також забезпечення відкритості та прозорості діяльності Балаклійської міської ради та її виконавчих органів.
Був також затверджений проект рішення “Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році”. В цьому році на участь у обласному конкурсі міні-проектів подано 19 проектів. Серед конкурсантів батьківські ради ДНЗ міста, ОСББ, громадські організації, будинкові комітети. Ці проекти подані з ціллю визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення територіальної громади міста Балаклія.
Практично всі рішення були підтримані депутатами одноголосно.
З результати поіменного голосування депутатів можно ознайомитись на офіційному веб – сайті міської ради .

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Поиск

2016392
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
1236
1569
4141
19132
29316
49334
2016392

Forecast Today
1440

10.74%
27.59%
6.58%
0.89%
0.33%
53.86%
Online (15 minutes ago):30
30 guests
no members

Your IP:34.229.119.29