Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Поділитись у соцмережах

 10 вересня 2019 року відбулася чергова шістьдесят друга сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
   В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради.
   На розгляд сесії було винесено 11 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії.
   Перші чотири питання стосувались змін до програм: соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік .
   Основні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік наступні:
- виділені кошти в сумі 60 тис грн. на обстеження технічного стану будівельних конструкцій шляхопроводу (недіючого) по вул.Новоселівка у м.Балаклія з виготовленням проектної документації на його демонтаж;
   - на капітальний ремонт ліфтів житлового фонду комунальної власності територіальної громади м.Балаклія виділені кошти у сумі 290 тис.грн;
-на капітальний ремонт підходів до під'їздів та тротуарів на прибудинковій території житлового будинку по вул. Соборна, 42;
   
В рамках Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2019 рік додатково виділено кошти на:
- регуляцію чисельності безпритульних тварин у сумі 110 тис.грн.;
- на придбання солі для виготовлення піщано –сольвої суміші у сумі 100 тис.грн.;
-на ремонт системи освітлення парків по вул.Перемоги та вул.Гагаріна у м.Балаклія;
-на придбання та встановлення спортивних комплексів з тренажерним обладнанням,гімнастичним обладнанням –230 тис.грн;
- додатково передбачено кошти на капітальний ремонт перехрестя вулиць Жовтнева та Центральна у м. Балаклія з улаштуванням підходів з тротуарів до пішохідних переходів;
- на капітальний ремонт тротуару по вул. Жовтнева у м. Балаклія у сумі майже 1,5 млн. грн.
   В рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік додатково виділено кошти у сумі 60 тис. грн. на пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Балаклія.
   Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень,які були внесені на розгляд пленарного засідання.
   На цьому 62 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поїменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Поиск

1932990
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
933
1327
7697
83394
132395
153273
1932990

Forecast Today
960

10.99%
26.79%
6.54%
0.72%
0.34%
54.62%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Your IP:3.231.226.13