БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Відбувся Всеукраїнський турнір з боксу присвячений памʼяті майстру спорту Янченко А.А. серед юніорів та юніорок 2008-2009р.н.

З 22 по 26 жовтня 2023 року в місті Камʼянське Дніпропетровської області відбувся Всеукраїнський турнір з боксу присвячений памʼяті майстру спорту Янченко А.А. серед юніорів та юніорок 2008-2009р.н. 

Турнір був організований та проведений спортивним об’єднанням «Vataga».

Наше місто представляв вихованець Балаклійської ДЮСШ Пшеничний Кирило. Кирило провів 4 поєдинки, в яких отримав перемогу і став чемпіоном турніру у ваговій категорії до 46 кілограм. 

Боксер отримав медаль за 1 місце, а ще здобув один з унікальних призів, яких було всього 4 – він отримав кубок у вигляді рингу за волю до перемоги! 

Вітаємо Кирила з високим результатом та бажаємо не втрачати наснаги, досягати нових висот і впевнено йти до нових перемог!

Також на турнірі була проведена матчева зустріч на ринзі ще для двох вихованців Балаклійської ДЮСШ – Виродова Матвія 2012 р.н. та Климовича Костянтина 2013 р.н. Обидва спортсмени отримали перемогу.

Вітаємо всіх наших спортсменів з їх досягненнями! Велика подяка нашим захисникам, завдяки яким спортивне життя в Україні існує, проводяться турніри та змагання, діти мають змогу тренуватися та здобувати нагороди. Слава Україні! Слава ЗСУ!