БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Пенсійний фонд повідомляє!

Згідно затвердженого графіку роботи прийом мешканців спеціалістами відділу обслуговування громадян здійснюється понеділок-четвер з 8-00 до 16-45, п’ятниця з 8-00 до 15-30, перерва з 12-00 до 12-30, за адресою м. Балаклія, площа Ростовцева, буд. 3. Додатково отримати інформацію можливо за телефоном «гарячої лінії» (05749) 23872.

Також, значну частину послуг можна отримати дистанційно в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) або за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд».

Доводимо до відома мешканців громади, що постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 340 внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житло-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373. Порядок доповнено пунктом 9-1, згідно якого суми пільг в обсязі залишків коштів, що обліковувалися на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня 2022 року, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, облік яких припинено 20 грудня 2022 року і які було повернуто АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, виплачуються пільговикам органами Пенсійного фонду України за зверненнями таких пільговиків протягом квітня-вересня 2023 року.

Для отримання невиплачених сум пільговик подає до органу Пенсійного фонду України заяву довільної форми.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до п. 13 Порядку встановлено, що після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати пільг, відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ Ощадбанк шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ Ощадбанк, про що АТ Ощадбанк інформує пільговика шляхом надсилання смс-повідомлення. Згідно абз.7 п.9 Порядку на кінець календарного/бюджетного року залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків, не повертаються до державного бюджету.