БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради повідомляє:

Управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради повідомляє, що Урядом 21 березня 2023 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Порядком реалізації експериментального проекту передбачено безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» соціальних послуг:

▪️стаціонарного догляду;

▪️надання притулку;

▪️підтриманого проживання;

▪️соціальної адаптації.

Надання послуг здійснюватиметься з дотриманням державних стандартів соціальних послуг, затверджених Мінсоцполітики та фінансуватиметься в рамках експериментального проекту державою.

Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації проекту мають – особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб.

Для отримання вищезазначених послуг в Спеціалізованому Трускавецькому санаторію «Батьківщина» або в Спеціалізованому Миргородському санаторію «Слава» необхідно звернутись до управління із заявою про надання соціальних послуг за адресою: м. Балаклія, пл. Ростовцева 4, каб. 21, телефон (05749)20932.