БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Проєкти рішень виконавчого комітету

Проєкт рішення про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «МІГ– 2007»

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

      «___»  грудня  2021 р. Балаклія     № _________

Про встановлення тарифу на виробництво

теплової енергії ТОВ «МІГ– 2007»

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «МІГ-2007» (код ЄДРПОУ 35462728) та поданий розрахунок тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для потреб бюджетних установ та організацій, відповідно до Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 28, ст. ст. 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Балаклійської міської ради, –

В И Р І Ш И В :

1. Встановити ТОВ «МІГ – 2007» (код ЄДРПОУ 35462728) тариф на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для потреб бюджетних установ та організацій у розмірі 3 200 – 3 300 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) (може уточнюватись згідно розрахунків).

2. Затвердити структуру тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для потреб бюджетних установ та організацій згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Це рішення вступає в дію з дня його оприлюднення.

3. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Балаклійської міської ради в мережі Інтернет протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Максима БУДЯНСЬКОГО. 

Балаклійський  міський  голова                                                              Іван СТОЛБОВИЙ