БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Балаклійський міський голова та заступник міського голови відвідали СТОВ «Гусарівське»

Сьогодні, 18 листопада 2021 року, напередодні Дня працівників сільського господарства України, Балаклійський міський голова Іван Столбовий та заступник міського голови Сергій Полторак відвідали СТОВ «Гусарівське». Свою діяльність СТОВ здійснює на території Гусарівського старостинського округу Балаклійської громади.

У ході робочої поїздки директор СТОВ “Гусарівське” Юрій Вовченко ознайомив з закінченням будівництва нового комплексу для телят та розповів про діяльність підприємства, перспективи розвитку та поточний стан галузі рослинництва та тваринництва.

СТОВ «Гусарівське» спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних культур , виробництві молока та м’яса великої рогатої худоби та свиней.

Сьогодні СТОВ “Гусарівське це високоефективне сільськогосподарське підприємство, яке постійно здійснює технічне переоснащення та впроваджує сучасні прогресивні технології.

У супроводі директора СТОВ “Гусарівське” Балаклійський міський голова та заступник міського голови побували на фермі та у доїльних залах, де оглянули сучасні молочні комплекси, побудовані в селах Гусарівка та Волобуївка з доїльними залами відомих європейських фірм «Vest falia» та «DeLaval».