Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

У першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято – День працівників освіти. Цей день для педагогів особливий. Це святкове вбрання, аромат квітів, звучання святкової музики, панування піднесеного святкового настрою.

30 вересня 2021 року в Будинку культури Балаклійської міської ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. Урочистий та святковий захід був присвячений всім працівникам, які збагачують світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю, адже бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця.

У цей день щирі слова вітання освітянам звучали від Балаклійського міського голови Івана Столбового та секретаря Балаклійської міської ради Оксани Бондар, які подякували усім присутнім педагогам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена Волченко Раїса Іванівна, учитель української мови та літератури Балаклійського ліцею.

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена Іванченко Наталія Миколаївна, вихователь-методист Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №4.

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена Сидоренко Майя Віталіївна, вчитель української мови та літератури Борщівської гімназії.

За вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти, сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня працівників освіти Грамотою Балаклійської міської ради нагороджені: 

 1. Слюсар Ольга Василівна, вихователь-методист Балаклійського дошкільного навчального закладу №7 комбінованого типу;
 2. Гармаш Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Шевелівського ліцею;
 3. Сіромолот Галина Романівна, директор Міловської гімназії;
 4. Ткаченко Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Балаклійського ліцею №2;
 5. Глушко Яна Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Балаклійського ліцею №5;
 6. Чорнойван Ірина Володимирівна, учитель початкових класів Балаклійського ліцею №1 імені О.А.Тризни;
 7. Китайгородський Андрій Васильович, учитель фізичної культури Балаклійського ліцею №1 імені О.А.Тризни;
 8. Мураховська Лідія Андріївна, учитель фізики Волохово-Ярського ліцею;
 9. Борошпольцева Тетяна Сергіївна, практичний психолог Балаклійського ліцею №2;
 10.  Дудка Наталія Федорівна, завідуюча бібліотекою Балаклійського ліцею №2;
 11.  Плоскінная Олена Сергіївна, керівник гуртка Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості;
 12.  Тур Тетяна Миколаївна, психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Святковий настрій усім присутнім подарували художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості , колективи та солісти Будинку культури.

На свято були запрошені ветерани праці, яких привітали в музеї освіти Балаклійщини, який розміщений у Центрі дитячої та юнацької творчості. Запрошені пройшлись сторінками історії освіти від минулого до сьогодення.

Шановні освітяни, щира подяка Вам за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.