Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового сьогодні, 18 серпня 2021 року, у залі засідань міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету Балаклійської міської ради VІIІ скликання.

Участь у засіданні взяли заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, закладів, установ громади. 

Під час засідання було розглянуто 15 питань порядку денного щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

Начальник відділу освіти міської ради Світлана Швід та директори навчальних закладів громади доповіли про результати навчальних досягнень учнів закладів загальної середньої освіти Балаклійської міської ради, підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року та діяльність закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти за 2020/2021 навчальний рік.

Також на засіданні ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дитини, схвалення Прогнозу міського бюджету на 2022-2024, готовності житлово-комунальної господарства та  закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, попередження негативних проявів серед дiтей та молодi. Членами виконкому було обговорено та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги на поховання, присвоєння адреси житловим та нежитловим будівлям.

Усі рішення членами виконавчого комітету прийняті одноголосно.