Балаклійський міський голова Іван Столбовий та заступник міського голови Сергій Полторак відвідали СТОВ «Гусарівське»

Сьогодні, 20 липня 2021 року, у рамках робочої поїздки Балаклійський міський голова Іван Столбовий та заступник міського голови Сергій Полторак відвідали СТОВ «Гусарівське», яке здійснює свою господарську діяльність на території Гусарівського старостинського округу.

На початку зустрічі директор СТОВ “Гусарівське” Юрій Вовченко доповів про діяльність підприємства, перспективи розвитку та поточний стан галузі рослинництва та тваринництва.

СТОВ «Гусарівське» спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних культур , виробництві молока та м’яса великої рогатої худоби та свиней. Має в обробітку майже 5600 гектарів землі. Господарство утримує на сьогоднішній день 2579 голів великої рогатої худоби, в тому числі 570 корів та 538 свиней. У господарстві працює близько двохсот чоловік. 

На даний час господарство має сучасний машинно-тракторний та автомобільний парки, які з кожним роком переоснащуються більш сучасною, потужною технікою. 

Особлива гордість господарства – це сучасні молочні комплекси, побудовані в селах Гусарівка та Волобуївка з доїльними залами, охолоджувачами молока і лабораторіями – саме це дає змогу виробляти молоко високої якості.

У супроводі директора СТОВ “Гусарівське” Балаклійський міський голова та заступник міського голови побували на фермі та у полі, де поспілкувалися з працівниками – комбайнерами.По завершенню робочої поїздки міський голова подякував Юрію Вовченко за змістовну зустріч і пообіцяв в подальшому підтримку і співпрацю, оскільки  успішний розвиток сільськогосподарських підприємств – це запорука добробуту людей та процвітання Балаклійської громади.