БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Випускний вечір учнів КЗСМО Балаклійської музичної школи.

29 травня у великій залі КЗСМО Балаклійської музичної школи відбулося урочисте вручення свідоцтв «Про спеціалізовану мистецьку освіту» випускникам школи 2021 року. 33вихованці поповнили цього року багаточисельну родину випускників школи.
На випускному вечорі були присутні шановні гості: секретар Балаклійської міської ради Оксана Ярославівна Бондар та головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та туризму Балаклійської міської ради Валентина Іванівна Пересічанська, які разом з директором школи Тетяною Євгенівною Сировою привітали випускників з успішним закінченням школи, побажали всім випускникам та викладачам здоров’я, наснаги, нових творчих злетів та незабутніх вражень від підкорення найвищих вершин музичного Олімпу.
В урочистій обстановці вихованці школи отримали свій перший документ про мистецьку освіту, кращі з випускників були нагороджені похвальними грамотами «За відмінне навчання та активну участь у культурно-мистецьких заходах школи», а лауреати конкурсів і найбільш активні учні отримали грамоти «За активну участь у культурно-мистецьких заходах міста Балаклії». Також усі випускники отримали пам’ятні подарунки від відділу культури, молоді, спорту та туризму Балаклійської міської ради.
Прекрасою урочистої частини свята став концерт кращих випускників школи 2021 року – переможців багатьох конкурсів різних рівнів. Випускники продемонстрували слухачам свою високу виконавську майстерність і сценічну культуру.
Багато вітань і побажань випускникам на подальше життя прозвучали з вуст викладачів школи та батьківського комітету.
І, звісно, самі учні висловили щирі слова подяки своїм викладачам за багаторічну працю, любов і відданість професії. Численні букети квітів для старших наставників були справжнім підтвердженням слів їхніх вихованців.
Школа не прощається із жодним своїм учнем, вона завжди каже: «До побачення!» та «До нових зустрічей!»