Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта Балаклійської міської Харківської області

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Балаклійської міської ради Харківської області

“Про встановлення місцевих податків і зборів на території Балаклійської міської ради Харківської області

27.04.2021

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Балаклійська міська рада повідомляє про оприлюднення  проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення  Балаклійської міської ради “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Балаклійської міської ради Харківської області”.

Стислий зміст проєкту рішення. Відповідно до ст.10, 12, 265-267, 269-289, 291-300 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №483 «Про затвердження типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та поджатку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Балаклійська міська рада Харківської області пропонує встановити на території Балаклійської міської ради такі місцеві податки і збори: 1. податок на майно, який складається з: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, земельного податку, орендної плати за земельні ділянки; 2. єдиний податок; 3. туристичний збір, та затвердити ставки та пільги по кожному з них.

Розробник регуляторного акту: Фінансове управління Балаклійської міської ради

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту:

64207, Україна, Харківська область, м. Балаклія, вул.Жовтнева,18,  balfin@ukr.net. тел.2-36-60, 2-09-10.

Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ): проєкт регуляторного акту та АРВ буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення на офіційному сайті Балаклійської міської ради (https://balakleyamer.gov.ua/) в розділі «МІСЬКА РАДА» підрозділ «Регуляторна політика». Також з текстом проєкту та АРВ можна ознайомитися у начальника відділу доходів фінансового управління Балаклійської міської ради Жидкіх А.М., що знаходиться у приміщенні міської ради (4 поверх, каб.106)

 Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: з 27.04.2021р. до 17 год 00 хв. 26.05.2021р.

 Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій:  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань стосовно проєкту регуляторного акту приймаються у письмовій формі і подаються начальнику відділу доходів фінансового управління Балаклійської міської ради Жидкіх А.М. або направляються поштою на адресу, зазначену вище, або на адресу електронної поштової скриньки фінансового управління: balfin@ukr.net 

Балаклійська міська рада Харківської області