БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

З робочою поїздкою в місті Балаклія перебувала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук

11 лютого 2021 року з робочою поїздкою в місті Балаклія перебувала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук з метою огляду будівлі басейну, вирішення питання його реконструкції та огляду стану проведення робіт приймального відділення Балаклійської центральної лікарні. 

Нарешті опрацьовується довгоочікуване питання, яке тривалий час турбувало багатьох мешканців нашої громади, а саме реконструкція басейну та спортивних приміщень КП Балаклійської міської ради «Балаклійський дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел». Дана будівля з 1 січня 2021 року прийнята з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району у комунальну власність Балаклійської міської ради, яка і забезпечує з 1 січня фінансування цієї установи.

Після неодноразових звернень голови Балаклійської міської ради Івана Столбового до департаментів  Харківської обласної державної адміністрації нарешті було остаточно вирішено питання відновлення Палацу спорту, як за рахунок державного фінансування, так і коштів бюджету Балаклійської міської ради. 

Сподіваємося на скоріше відновлення нашого басейну та можливість всіх мешканців нашої громади користуватися ним, бути здоровими та долучати своїх дітей до здорового способу життя. 

Також головою Харківської обласної державної адміністрації та Балаклійським міським головою було оглянуто стан проведення робіт на сьогоднішній день приймального відділення Балаклійської центральної лікарні, яке фінансується проектом «Велике будівництво» Програмою Президента України. 

Висловлюємо слова подяки голові Харківської обласної державної адміністрації Айні Тимчук за оперативне вирішення таких довгоочікуваних та важливих питань для мешканців Балаклійської громади.