Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Поділитись у соцмережах

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо заборони до 3 квітня залізничного, авіа та автобусних міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, а також роботи метрополітенів.

Документом, зокрема, заборонено з 17 березня по 3 квітня:

  • перевезення пасажирів метрополітеном у Харкові, Києві та Дніпрі;
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;
  • функціонування закладів громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальних центрів й інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури.

Дозволено:

  • заходи необхідні для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування та органів державної влади;
  • надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
  • торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
  • здійснювати банківську та страхову діяльність.

Також з 18 березня до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень: приміському, міському, регіональному та дальньому.

Втім, Укрзалізниці дозволено здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ, або ж міжнародному залізничному сполученні за погодженням Мінінфраструктури, МЗС та Держприкордонслужбою.

Окрім того, з 18 березня по 3 квітня на усій території України заборонено:

  • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні;
  • перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Міністерству охорони здоров’я доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Крім того, максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Органам влади, підприємствам та організаціям рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – роботи в режимі онлайн.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Поиск

1754108
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
3431
6579
27961
104244
106786
71491
1754108

Forecast Today
3720

7.56%
27.44%
6.85%
0.75%
0.37%
57.03%
Online (15 minutes ago):33
33 guests
no members

Your IP:3.235.29.190