Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Поділитись у соцмережах

25 січня 2019 року в приміщенні Балаклійської міської ради відбулися громадські слухання мешканців нашого міста щодо врахування громадських інтересів проекту містобудівної документації по вул. 1-го Травня (спортивний майданчик).
Доповідачем з даного питання був заступник Балаклійського міського голови Тяпаєв В.В., який доповів присутнім про необхідність проведення громадських слухань та представив проект містобудівної документації по вул. 1-го Травня з демонстрацією графічних матеріалів на екрані.
Повідомляємо, що згідно з генеральним планом міста Балаклія 1990 року, на цій території були розташовані три індивідуальні будинки, яких вже більше 25 років там не має, тому обговорювалось питання можливості розміщення спортивного майданчика.
Балаклійський міський голова Іван Столбовий повідомив присутнім, що міська рада тривалий час співпрацює з Німецькою урядовою організацією (GIZ). За допомогою цією організації по місту вже зроблено багато проектів і цей майданчик зі штучним покриттям був побудований теж за їх фінансової підтримки, що неможливо було б зробити за кошти міського бюджету, в зв’язку з його обмеженістю.
Також повідомляємо, що спортивних майданчиків такого рівня оснащеності в Харківський області всього чотири, в тому числі у нашому місті.
Під час обговорення цього питання лунали декілька пропозицій.
Однією з пропозицій була пропозиція розташувати там автостоянку або приміщення автовокзалу для приміських автобусів.
Також згідно з виступами та заявою кількох депутатів міської ради та завідувача сектору містобудування та архітектури Балаклійської РДА нам необхідно демонтувати спортивний майданчик, а вже потім починати розроблення проекту детального плану даної території влаштування спортивного майданчика.
Більшість учасників зібрання висловлювали пропозиції облаштувати спортивний майданчик на цій території, який так необхідний всім мешканцям нашого міста.
Майже одноголосно (один голос утримався) підтримана пропозиція рекомендувати до затвердження на сесії Балаклійської міської ради детального плану цієї території.
Після погодження архітектурно-будівельною радою при Департаменті архітектури Харківської ОДА це питання буде розглянуто на засіданні сесії Балаклійської міської ради і маємо надію, що депутати підтримають і врахують думку своїх виборців.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Поиск

1516178
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
1696
1210
2906
8653
25475
33171
1516178

Forecast Today
1920

4.74%
25.34%
7.48%
0.65%
0.43%
61.36%
Online (15 minutes ago):21
one guest
no members

Your IP:3.229.142.175