Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua

Поділитись у соцмережах

Опубліковано: 25.06.2015 року

Сергій Чернов: Об’єднана громада – це економічно вигідно

Таке міркування висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в інтерв’ю кореспонденту газети «Слобідський край», говорячи про зміни, які відбуватимуться з громадами Харківщини після об’єднання.
«Мета об’єднання громад – врятувати на селі те, що можна ще врятувати, - підкреслює Сергій Чернов, нагадуючи, що у 29 селах Харківщини вже не проживає жодної людини і ця тенденція поглиблюється. – Маємо зробити головними не районний чи обласний центр, а громаду, зосередивши у ній максимум послуг, перенісши туди податкові надходження і можливість інфраструктурного росту».


«Об’єднана громада – це економічно вигідно. При ухваленні кількома громадами рішення увійти в об’єднану громаду ця громада отримає повноваження міста обласного значення та самостійний бюджет. У неї з’явиться низка податків, яких не мають  сьогодні міста районного значення та сільські ради. А саме,  60% податку з фізичних осіб, 25% екологічного податку, 100%  податку на нерухомість, 5% акцизного збору. І головне – можливість розпоряджатися землею», - розповів голова обласної ради.

«Створення на базі великих районів однієї об’єднаної громади вважаю нездійсненим. І такі наміри суперечать сенсу реформи. Оскільки  суть її – зберегти точки росту не в крупних містах, а в невеликих населених пунктах, у яких є потенціал стати центром надання послуг та працевлаштування», - говорить Сергій Чернов.

«Там, де у великому  районі створюватиметься кілька громад, а не одна, свідчить, що до процесу об’єднання керівництво поставилося не формально, а зважено і відповідально, - додає голова облради. - Адже кілька альтернативних центрів на території району означатимуть наближення послуг до людей і покращення якості життя».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Поиск

2267166
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
834
1000
3086
12938
66896
60119
2267166

Forecast Today
888

10.73%
28.69%
6.28%
1.60%
0.30%
52.40%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Your IP:100.24.125.162