Депутатський корпус

Бабенко Віктор Дмитрович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №2:
вул.Вербна,  вул.Залиманська, вул.Затишна, вул.Короленка, вул.Крилова,
вул.Московська, вул.Перемоги: 1-135,137,139,141,145,147,149,151,153,155; вул.Польова, вул.Річкова, вул.Слобідська, вул.Чернишевського, вул.Шкільна, вул.Ю.Смірнова,1-62,64,66,68-68-А,70,72,74,76; пров.Залиманський, пров.Затишний, пров.Річковий, пров.Східний, тупик Крилова.

Бовдуй Андрій Петрович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ № 3:
в”їзд Дніпровський, вул.Володимирська, вул.Льва Толстого, вул.Підлужна,вул.Покровська,5-126, вул.Пушкіна, вул.Родинна, вул.Стадіонна, вул.Ціолковського, вул.35 Гвардійської Дивізії, пров Дніпровський, пров.Луговий, пров.Л.Толстого, пров.Мостовий, пров.Підлужний, пров.Плеханова, пров.Покровський, пров.Пушкіна

Бондар Оксана Ярославівна

Харківська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

Варавін Микола Петрович

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
Виборчий округ №5:
село Чепіль, село Вітрівка, село Ново Гусарівка, село Байрак.

Волкова Віра Григорівна

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №4 – село Волохів Яр.

Воронін В’ячеслав Борисович

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
Вибочий округ №1:
вул.Соборна, 65-65Д, 67-69, 71-74, 76, 78, 80-88, вул.Спортивна 4,вул.Центральна 21, вул. 1-го Травня 7, пров.Нижньо-Садовий 2, пров. 1-го Травня.

Гопцій Сергій Олексійович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №2, вулиці:
вул.Веселкова:1/208, вул.Гастелло, вул.О.Кошового, вул.Крейдяна, вул.ЛізиЧайкіної, вул.Перемоги: 157, 159, 161, 163, 165, 167/8, 169-173, 175, 177, 179; вул.Пугачова, вул.Чернишевського, пров.Крейдяний, пров.О.Кошового, пров.Пугачова.

Гречкіна Ольга Леонідівна

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №1. вулиці:
Балтійська, вул.Борова, вул.Данилевського, вул.Задінецька, вул.Зелена, вул.Ново-Задонецька, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Шахтарська, пров.Піщаний, пров.Шосейний, с.Крейдянка.

Журава Валерій Іванович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ № 1, вулиці:
вул.Алієва 132, вул.Леніна (Соборна): 89-102,104; пл.ім.Казмірука 4, пров.Серпуховський 4.

Іванов Михайло Юрійович

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
Виборчий округ № 3,вулиці:
в”їзд Грушевського, в”їзд Пушкіна, в”їзд Рєпіна, в”їзд Цегельний, вул.Аверіна, вул. Весняна, вул.Грушевського, вул.Гуртових, вул.Кооперативна, вул.некрасова, вул.Нова, вул.Новоселівка, вул.Оборонна:1-4,6-8,10,12,14,16-86, вул.О.Матросова, вул.Рєпіна, вул.Українська: 2,4,6,8,12,14-14а,16,71/58-85, вул.Цегельна, вул 172 Стрілецької  Дивізії, пров.Весняний, пров.Грушевського, пров.Дарвіна, пров.Некрасова, пров.Новоселівський, пров.Цегельний, Тупик Цегельний.

Кабанець Василь Павлович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №5:
село Протопопівка, село Волвенкове, село Берестянки.

Кишинський Олексій Семенович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ № 4 – село Борщівка.

Коваленко Віктор Іванович

Харківська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Виборчий округ №4:
село Вовчий Яр, село Таранушине, село Степок, село Калинівка.

Мандрика Юрій Миколайович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №4 село Вербівка:
вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Молдавська, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.Центральна: 83-138; вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Південний, пров.Шкільний, Будинок газовика

Манілова Олена Миколаївна

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ № 1:
в”їзд Піонерський(Спортивний), в”їзд Шевченка, вул.Алієва: 103,105,138-142/16; вул.Нижньо-Садова, вул.Спортивна: 7-17;пл.ім.Казмірука: 1-3,9-21; пров.Верхній, пров.Дзержинського(Воїнів-інтернаціоналістів), пров.Нижньо-Садовий: 1/17,3-12; пров.Південний, пров.Піонерський(Спортивний), пров Серпуховський: 2/17-3,5-28

Мартинов Павло Вікторович

Харківська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Виборчий округ №4 – село Яковенкове.

Наумова Наталія Юріївна

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №2:
в”їзд Київський, вул.Будівельна, вул.Київська, вул.Лагерська, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги,174,176,178,180-323, вул.С.Тюленіна, вул.У.Громової, вул.Цемзаводське шосе, вул.Ю.Смірнова,77-177, пров.Будівельний, пров.Гвардійський, пров.Лагерський, пров.Полярний,

Осипенко Марина Олександрівна

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
Виборчий округ №5:
село Мілова, село Криничне, село Первомайське, село Червоний шлях.

Панов Сергій Миколайович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №2:
в”їзд Заводський, в”їзд Поетичний, вул.Алієва, 2-30,вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Зої Космодем”янської, вул.Леоніда Лимаря, вул.Лермонтова, вул.Оборонна 5,9/69,11-11/55,13-13А,15; вул.Поетична, вул.Слобожанська, вул.Соборна: 2-6, 10, 12, 14-16, 18,20-20А, 24-25, 27-29, 31, 36, 38, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54; вул.Удальцова, вул.Українська: 1, 3, 5, 7, 9-11, 13, 15, 17, -69/5; вул.Чайковського, пров.Абрикосовий, пров.Гоголя, пров.Лермонтова, пров.Народний, пров.Слобожанський, пров.Український, тупик Заводський.

Пасєка Тетяна Володимирівна

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
Виборчий округ №2:
в”їзд Банківський, вул.Жовтнева, 6,8,1-16,22-28,35,37/1,47,49,51,57,59,61-79,83-91,93-111/18; вул.Котляревського, вул.Муканова 29,31,33,35,37-128; вул.Набережна 40,42,44,46-67; вул.Підгірна, вул.Радищева, вул.Садки, вул.1-гоТравня, 23 вул. 8-го березня, пров.Жовтневий, 13,5-7,9, пров.Ковальський, пров.Мисливський, пров.Набережний, пров.Підрічний, пров.Шевченка 17,19,21,23/1,25-52.

Плісак Алла Григорівна

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №1: 
вул.Берегова, вул.Жовтнева: 30-34,36,38-46,48,50,52-56,58,60,82,92; вул.Леніна(Соборна): 103,105-145; вул.Набережна: 1-39,41,43,45; вул.Петровського(Юннатівська), вул.Шевченка, вул.1-го Травня: 13,16-22,25; пров.Герцена, пров.Дачний, пров.Жовтневий: 2,4,8,10-61; пров.Шевченка: 1-16,18,20,22,24.

Попов Валерій Павлович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №2:
вул.Веселкова, 9-60, вул. Дмитра Павлова, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Перемоги 136,138,140,142-144, 146, 148, 150,152,154,156,158,160,162,164,166,168, вул.Полярна, вул.Ранкова, вул.Цементників, вул.Ю.Смірнова 63,65,67,69-69-А,71,73,75-75-А, пров.Веселковий, пров.Ю.Смірнова.

Речкалова Катерина Миколаївна

Харківська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Виборчий округ № 1:
в”їзд Алієва, вул.Алієва 31/5-102,104,106-110; вул.Жовтнева: 1-5,7,9,19-21/1; вул.Муканова:1-27,30,32,34,36; вул.Соборна 37,39-41,43,47,49,51,53,55-63,66,70,75,77,79; вул.Центральна 2-а-20,22-34; вул.1-го Травня, 1-6,14-14/2; пров.Алієва, пров.Веселий, пров.Міський, пров.Муканова .

Сальніков Костянтин Олексійович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Вибочий округ №1:
вул.Соборна 65-65Д,67-69,71-74,76,78,80-88; вул.Спортивна 4, вул.Центральна 21, вул.1-го Травня 7, пров.Нижньо-Садовий 2, пров. 1-го Травня.

Сирова Олена Леонтіївна

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №5:
село Лозовенька, село Вільне, село Ново-Серпухівка.

Скринник Олена Олександрівна

Харківська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Виборчий округ №4 село Вербівка:
вул.За мир, Вул.Зелена, вул.Карусельна, вул.Кирпична, вул.Лугова, вул.Партизанська, вул.Пригородня, вул.Пришкільна, вул.Пушкіна, вул.Рокитянська, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тернова, вул.Центральна: 1-81, пров.Банний, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Партизанський, пров.Степовий, пов.Східний, пров.Терновий, пров.Центральний.

Скрипник Сергій Миколайович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ № 3:
вул.Академіка Губкіна, вул.Буровиків, вул.Гагаріна, вул.Газовиків, вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Костянтина Калініна, вул.Липова, вул.Медова, вул.Нафтовиків, вул.Оксани Петрусенко, вул.Полтавська, Вул.Савинське шосе, вул.Тараса Бульби, вул.Харківська, вул.Якова Чернигівця, пров.Гагаріна, пров.Запорізький, пров.Коцюбинського, пров.Харківський, пров.Якова Чернигівця, вул.Заміська, вул.Ново-Заміська.

Тарусін Сергій Миколайович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №5:
село Гусарівка, село Волобуївка,село Шевелівка.

Ткач Юрій Васильович

Харківська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Виборчий округ №5:
село Асіївка, село Попівка, село Соколівка, село Успенське, Селище Слобожанське, село Новомиколаївка.

Токарев Олександр Володимирович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №5:
село Петрівське село Завгороднє.

Целуйко Алла Олександрівна

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №1 – пл.Ростовцева

Черненко Віктор Володимирович

РЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”
Виборчий округ №3:
в”їзд Миру, в”їзд Привокзальний, вул.Арсенальна, вул.Вишнева, вул.Вторчорметова, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Миру, вул.П.Азаренка, вул.Покровська 2-4; вул.Соборна: 1,7-9,11,13,17,19,21-23,26,30, вул. Тимірязєва, вул.Чкалова, вул.40 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Залізничний, пров.Полковий, пров.Привокзальний, туп.Привокзальний.

Чехарін Віталій Миколайович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №4 – село Бригадирівка

Ярмоленко Сергій Миколайович

Харківська регіональна організація Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Виборчий округ №2:
в”їзд Заводський, в”їзд Поетичний, вул.Алієва, 2-30,вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Зої Космодем”янської, вул.Леоніда Лимаря, вул.Лермонтова, вул.Оборонна 5,9/69,11-11/55,13-13А,15; вул.Поетична, вул.Слобожанська, вул.Соборна: 2-6, 10, 12, 14-16, 18,20-20А, 24-25, 27-29, 31, 36, 38, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54; вул.Удальцова, вул.Українська: 1, 3, 5, 7, 9-11, 13, 15, 17, -69/5; вул.Чайковського, пров.Абрикосовий, пров.Гоголя, пров.Лермонтова, пров.Народний, пров.Слобожанський, пров.Український, тупик Заводський.