Сім’я — це основа суспільства, місце, де люди отримують підтримку, любов і турботу. І свої найкращі роки життя ми проводимо саме зі своїми родинами, найважливішими людьми в нашому житті.
День сім’ї — це не просто дата. Це привід зупинитися у щоденній метушні та провести час із найріднішими. Він наголошує на:
- ролі родини у формуванні особистості;
- значенні любові, взаємоповаги, турботи;
- збереженні сімейних традицій та культурних цінностей;
- підтримці сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
У День сім’ї традиційно відбуваються просвітницькі та святкові заходи – тематичні конференції, благодійні акції, концерти. У Міжнародного дня сім’ї щороку змінюється тема свята – наприклад, проблеми бідних сімей, культура здорового життя в сім’ї, виховання дітей, сімейні традиції тощо.
Ми ж хочемо наголосити на темі про сімейні форми виховання.
В цей нелегких час, на жаль, залишається багато знедолених, залишених турботи та сімейного тепла, діток!
Створення прийомної сім’ї – це найкраще рішення, щоб допомогти цим діткам, щоб вони могли відчути ту саму підтримку, любов та турботу, яку висвітлюють в цей святковий та теплий день – День Сім’ї!
Створіть прийомну сім’ю, подаруйте щасливе дитинство дітям, які зі складних життєвих обставин залишилися без сімейного тепла та турботи!
Також, в цьому році, свято День Сім’ї співпадає з традиційним святом Днем Вишиванки!
Національний одяг України дуже цікавий! Ось деякі факти про вишиванку, яких Ви могли не знати:
- Вишиванка є набагато старшою, аніж може здатися. Найдавніші знайдені сорочки з вишивкою було датовано 6 століттям нашої ери.
- Раніше чорні сорочки могли носити лише чоловіки. Сьогодні ж найпопулярнішими є білі варіанти, проте кольорові вишиванки полюбилися багатьом модникам країни.
- Вишиванка спочатку не була повсякденним одягом. У давні часи вишитий орнамент захищав від злих духів та мав символічне значення. Першим, хто зробив носіння такої сорочки звичайним, був Іван Франко.
- У більшості випадків вишивання сорочки займає декілька тижнів чи місяців. Проте деякі вишиванки можуть виготовлятися протягом трьох чи більше років!
- Про те, що по всій країні візерунки відрізняються, відомо багатьом. Та чи знали Ви, що їх видів насправді більше сотні?
Тож давайте не забувати цінності української культурної спадщини та сімейні цінності, адже саме це, робить нас єдиним та дружнім народом!
За більш детальною інформацією щодо створення прийомної сім’ї звертайтеся до служби у справах дітей Балаклійської міської ради Харківської області:
вул. Захисників України, 18, каб. 402-405, м. Балаклія, Харківська область,
тел. (05749) 2 91 14, 5 44 85.