БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

MercyCorps надає підтримку малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства

Mercy Corps, міжнародна організація, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, оголошує про запуск Програми підтримки сільського господарства України, яка стала можливою завдяки фінансуванню Фонду Говарда Г. Баффета. Програма спрямована на підтримку фермерів та бізнесів, що тісно пов’язані з сільським господарством, у відновленні діяльності та подоланні наслідків війни.

Mercy Corps запрошує до участі у програмі представників малого та середнього сільськогосподарського бізнесу Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей.

Середній розмір фінансової допомоги складає 75 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ). Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі.

Вимоги до учасників програми:

  • можливість надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни;
  • співробітництво (або плани співпраці) з домогосподарствами, що займаються сільськогосподарською діяльністю. Наприклад, надання послуг, що полегшують ведення сільського господарства, постачання або виробництво ресурсів, необхідних для ведення сільського господарства, закупівля сільськогосподарської продукції або забезпечення доступу до ринків збуту тощо;
  • чітке обґрунтування потреби у фінансовій допомозі;
  • офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;
  • інвестування власних коштів.

Щоб дізнатися подробиці та подати заявку на участь у програмі, зареєструйтесь за посиланням – uasp.mercycorps.org, відповівши на кілька запитань про вашу поточну діяльність та потреби, на які будуть використані кошти допомоги.Примітка: Mercy Corps ніколи не вимагає винагороди в обмін на допомогу. Mercy Corps ніколи не стягує плату за подання заявки на допомогу. Якщо вам стали відомі випадки вимагання працівниками Mercy Corps та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій формі), просимо повідомити про це на гарячу лінію 0 800 332 590 або надіслати електронний лист на feedback.ua@mercycorps.org.