БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Балаклія – Вінниця – Кельце

Представники Балаклійської громади за ініціативи Фонда громади «Подільська громада» провели чотири насичені дні у місті-побратимі Вінниці – Кельце.

Програма візиту передбачала знайомства з громадськими організаціями, представниками муніципалітету Miasto Kielce, участь в українсько-польському бізнес-форумі, обговорення та напрацювання концепції майбутнього хабу Балаклійської громади.

За чотири дні представники Балаклійської громади: 

▪️Відвідали Воєводське управління праці Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach

▪️Познайомилися з діяльністю партнерської організації Stowarzyszenie Integracja Europa – Wscho‌d 

▪️Презентували потенціал своєї громади на бізнес-форум Join in на Targi Kielce – Centrum Kongresowe, де познайомилися з Надзвичайним і Поважним Послом України в Польщі Василем Зваричем 

▪️Взяли участь у передачі гуманітарного вантажу для поранених в Україні 

▪️Поспікувалися з президентом Кельце паном Богданом Вентою 

▪️Дізналися про проєкти та ініціативи Регіонального волонтерського центру в Кельце та Європейського корпусу солідарності

▪️Заїхали до майбутнього осередку активностей з робочою назвою «Подільський дім».

Інтеграційна поїздка до Кельце була не лише пізнавальною і корисною для підсилення Балаклійської громади, але і з натяком на перспективну співпрацю. 

Висловлюємо слова щирої подяки Фонду громади «Подільська громада», Вінницькій міській раді, президенту Кельце пану Богдану Вента та представникам міста Кельце, які провели з нами ці насичені чотири дні за небайдужість та підтримку нашої громади! Тільки разом до Перемоги!