«Благодійний фонд «Пацієнти України».

Під час окупації та після бойових дій на території Балаклійської ОТГ багато амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів Центру первинної медико-санітарної допомоги зазнали руйнацій та пошкоджень. Це суттєво обмежувало надання первинної медико-санітарної допомоги населенню, яке перебувало в складних умовах, що вплинуло на стан здоров’я мешканців та потребувало якомога швидшої кваліфікованої медичної допомоги.

Одним із перших благодійних фондів, що запропонував свою допомогу та підтримку став «Благодійний фонд «Пацієнти України».

Команда швидко обстежила об’єкти медичного закладу, визначила пріоритетні цілі та розпочала свою роботу.

Завдяки фонду з початку деокупації було відновлено вісім амбулаторій загальної практики сімейної медицини ( амбулаторія #1 та амбулаторія #4 у місті Балаклія, амбулаторія с.Вербівка, амбулаторія с. Яковенкове, амбулаторія с. Петрівське та у сусідніх громадах – амбулаторія смт. Савинці, амбулаторія с. Веселе).

Окремо хочемо відзначити, що наприкінці минулого тижня було завершено відновлювальні роботи в амбулаторії с. Гусарівка, яка була пошкоджена майже на 50%!

Сьогодні завдяки спільним зусиллям в відновлених закладах працюють сімейні лікарі та іншій медперсонал, які надають допомогу постраждалому населенню.

Висловлюємо щиру подяку БО «БФ «Пацієнти України» за значний внесок та відбудову структурних підрозділів нашого Центру, швидкість та готовність допомагати в складних умовах воєнного часу, сміливість та відданість команди своїй роботі. Дякуємо!