БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Запрошуэмо на роботу до Відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю

Балаклійська міська військова адміністрація запрошує на роботу до Відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Балаклійської міської ради на посаду головного спеціаліста відділу.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за фахом архітектура та містобудування, вільне володіння державною мовою, володіти навичками ведення містобудівного кадастру згідно з діючим законодавством, підготовки містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва; будівельних паспортів на розміщення і будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельних ділянок; роботи з геопросторовими даними, загальне розуміння принципів адресації об’єктів та базові знання хоча б одного із продуктів спеціального програмного забезпечення: Digitals, QGIS, AreGIS.

За інформацією та довідками звертатись за адресою: м.Балаклія, вул. Жовтнева, 18, каб.446 тел. 0667524181 Стойка Інна Василівна.