БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Старт НМТ 2023 незабаром

Відповідно до Календарного плану організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (далі НМТ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.03.2023 №318, з 03 квітня по 03 травня 2023 року здійснювалось подання особами реєстраційних документів для участі в НМТ (основний період реєстрації).

Цього року із 174 випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади виявили бажання взяти участь у національному мультипредметному тестуванні 140 учнів. Під час реєстрації вони мали змогу вибирати місто для проходження тестування враховуючи своє місце перебування.

НМТ відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах України та в деяких країнах за кордоном.

Український центр оцінювання якості освіти не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основних сесій НМТ інформує учасників НМТ про місце та час проходження тестування шляхом розміщення запрошень для участі в НМТ у персональних кабінетах.