До уваги суб’єктів підприємницької діяльності громади!

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні в рамках проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Подавати заявки можуть малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність у Харківськійобласті, належать громадянам України, зареєстровані в Україні не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки.

Ознайомитись з більш детальною інформацією та заповнити аплікаційну форму можна за посиланням https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-mom-dlya-postrazhdalykh-vid-viyny-mikro-ta-malykh-pidpryyemstv-v-ukrayini