Щотижневі заходи у Балаклійській центральній бібліотеці

У зв’язку зі збільшенням зацікавленості населення українською літературою, з метою популяризації української книги у всіх відділеннях Балаклійської центральної бібліотеки запроваджені щотижневі заходи.

Щовівторка у юнацькому відділі Балаклійської центральної бібліотеки проходять літературні читання, а кожної п’ятниці – засідання розмовних клубів для дітей та дорослих.

Також відновив роботу клуб за інтересами “У світі шахів”. Засідання проходять 2 рази на місяць.

До міжнародного дня читання в голос 1 лютого у дитячому відділі пройшла акція “Чи-таю по скла-дах”. Під час відвідування бібліотекарі пропонували дітям прочитати вголос запропоновані вірші та оповідання.

2 лютого на екскурсію «Перший раз до книгарні» завітали вихованці ДНЗ №10 з батьками та вихователями. Дітлахи ознайомилися з книжковою виставкою, розгорнутою у дитячому відділі та зацікавлено слухали розповідь бібліотекаря про фонд літератури для дітей.

3 лютого відбулося засідання «Розмовного клубу», присвячене книзі Д .Білоуса “Наша мова калинова”, на якому діти ознайомились з фактами про життя письменника та його віршами.

Новий тиждень у бібліотеці починається документальними виставками до дня визволення Балаклії від нацистских загарбників. Також продовжать свою роботу розмовні клуби та літературні читання.

Запошуємо усіх шанувальників української книги! Українське – це модно! Тримаємо культурний фронт!