БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

До уваги батьків, що самі виховують дітей!

Управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради Харківської області повідомляє, що за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН в області реалізуються заходи, які передбачають надання грошової допомоги сім’ям з дітьми у розмірі 2220 грн. на кожну особу (до 5 осіб) протягом 3 місяців.

Цільовою аудиторією для отримання такої допомоги визначено сім’ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір’ю, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій, а саме:

1. Отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;

2. Одинока мати (є статус, ст. 135 Сімейного Кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави;

3. Отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів).

Для отримання такої допомоги один член сім’ї (повнолітній та дієздатний) звертається до Управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради за місцем перебування на обліку або проживання в м. Балаклія з особистими документами (паспорт, ідентифікаційний код, і бажано, активний телефон) та документами всіх неповнолітніх дітей (документ, що підтверджує особу та прописку, ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей). Одинокі матері, які не отримують допомогу, а також вдови/вдівці підтверджують статус відповідними документами.

У випадку відсутності у заявника смартфону, куди буде доставлено код Western Union, він повинен вказати поточну адресу. Особа, яка отримала токен проводить самореєстрацію в присутності співробітника управління соціального захисту населення, який його видав.