В клубних закладах Балаклійської громади відзначили свято – День закоханих

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Та головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Відділом культури, молоді, спорту та туризму Балаклійської міської ради було організовано низку тематичних заходів до свята.

Напередодні Дня святого Валентина, в клубних закладах Балаклійської міської ради, таких як: Шевелівський сільський клуб, Калинівський сільський клуб, Міловський сільський клуб, Слобожанський сільський клуб, Волобуївський сільський клуб, Гусарівський  сільський Будинок культури, Волохово – Ярський сільський клуб, Новогусарівський сільський Будинок культури,  було проведено конкурсно-розважальні програми та вечори відпочинку з яскравими фотозонами, цікавими конкурсами та приємними подарунками.

14 лютого в молодіжному хабі CUBE youth hub відбувся творчий майстер-клас з декупажу, де учасники з радістю долучилися до творчого процесу і отримали велике задоволення від результатів.

В холі Будинку культури було облаштовано романтичну фотозону, перед концертно-розважальною програмою «Кардиограма кохання», всі бажаючі також мали змогу долучитися до великої інтерактивної валентинки-розмальовки, та у якості презенту отримати романтичне передбачення.

Під час концертно-розважальної програми на глядачів чекали пісні про кохання, запальні танці, веселі та романтичні конкурси.  Приємними несподіванками стали призи для глядачів за участь у інтерактивах на сцені, в глядацькій залі та фотоконкурсі «Love is.

Усі заходи відбувалися з дотриманням карантинних норм.