Відбулась щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 10 січня 2022 року, у залі засідань міської ради під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового відбулась щотижнева апаратна нарада з заступниками, керівниками структурних підрозділів, закладів та установ міської ради.

На початку наради керуюча справами виконавчого комітету Ірина Махонько проінформувала усіх присутніх щодо основних заходів на поточному тижні.

Міський голова наголосив, що акцент роботи цього тижня направлений на підсумки роботи міської ради за 2021 рік та плани роботи на 2022 рік.

Керівники закладів охорони здоров’я Балаклійської громади доповіли про епідемічну ситуацію у громаді із захворюваністю населення на гострі респіраторні хвороби та Covid-19, надання медичної допомоги хворим на Covid-19 та проведення заходів з вакцинації населення громади.

Також розглянуті актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, фінансів, культури, освіти, спорту, благоустрою. 

По завершенню наради міським головою було надано ряд доручень на поточний тиждень окремим керівникам структурних підрозділів міської ради.