Балаклійський РЕМ АТ “Харківобленерго” нагадує!

Настає пора, яку найбільше полюбляють діти- КАНІКУЛИ! :)))

Тож вільного часу у дітей вдосталь і вони проводять своє дозвілля так, як вважають за потрібне.

 Дорогі діти! Під час канікул у вас буде багато вільного часу, отже частіше гратимете на вулиці. Ви повинні завжди пам`ятати, що електромережеве  устаткування небезпечне для життя і здоров`я. Щоб не піддавати себе ризику, запам`ятайте прості правила :

– Не заходьте на територію і в приміщення електромережних споруд.

– Не відкривайте дверей огородження електроустановок і не проникайте за огорожі і бар`єри. Це може призвести до сумних наслідків.

Не влізайте на опори ліній електропередачі. Небезпечно для життя проникати в підвали або в трансформаторні підстанції, де знаходяться електричні проводи.

– Не накидайте на проводи різноманітні сторонні предмети.

– Не наближайтесь до обірваного проводу ближче ніж на 8 метрів, а тим більше не торкайтесь — дотик до нього небезпечний для життя. Наголосіть дітям:  У разі виявлення обірваного проводу лінії електропередачі або відчинених дверей електроустановки необхідно негайно повідомляти дорослих!  Про факти обриву дроту,  пошкодження, розкрадання або інші протиправні дії, просимо Вас, негайно передати цю інформацію за тел. 0503279849 (цілодобово), а при необхідності викликайте службу порятунку – 101 чи швидку медичну допомогу – 103.  

Від дотримання Правил електробезпеки залежить ваше здоров`я та життя.

Енергетики звертаються до батьків з проханням провести відповідну роз’яснювальну роботу з дітьми та довести до їх відома інформацію про небезпеку необережного поводження з електрострумом.  Завжди знаходьте час і пояснюйте дітям, що електроенергія хоч і вірний помічник у праці і побуті, однак вона може стати небезпечною для життя людини, якщо нею неправильно і недбало користуватися.

    Бережіть себе та своїх дітей! Адже, дотримуючись простих Правил електробезпеки разом, ми здатні зберегти життя та здоров’я нашим дітям!