Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій

Сьогодні, 14 грудня 2021 року, у залі засідань міської ради відбулось засідання двох постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва і соціального захисту населення та комісія з питань комунальної власності, житлово- комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, законності, промисловості, підприємництва,інфраструктури та сфери послуг.

На засіданні було розглянуто 66 питань порядку денного ХХ сесії міської ради та розділ різне.

Зокрема, були розглянуті питання щодо внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійської територіальної громади на 2021 рік та 2022-2024 роки, до Програми покращення екологічного стану на території Балаклійської міської ради на 2022-2026 роки, затвердження Програми соціального захисту населення, надання населенню медичних послуг, забезпечення лікарськими засобами і медичними виробами, розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Балаклійської міської ради на 2022-2025 роки. Також розглянуто питання про бюджет Балаклійської територіальної громади на 2022 рік. Значна частина стосувалася земельних питань. 

Усі питання порядку денного рекомендовані депутатськими комісіями до розгляду на чергової XX сесії VIII скликання Балаклійської міської ради.