Відбувся перший на Харківщині форум старост

08 грудня 2021 року в Харкові відбувся перший форум старост. Участь у заході взяли Балаклійський міський голова Іван Столбовий, заступник міського голови Володимир Чуприн, старости Балаклійської громади та інші представники з усіх громад Харківської області.
Перед початком пленарної частини форуму голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, керівник обласної державної адміністрації Олександр Скакун ознайомилися з кращими практиками, які напрацьовані у громадах.
Пленарна частина заходу була призначена обговоренню питань взаємодії старост і поліцейського офіцера громади, безпеки жителів територіальних громад. Увагу приділили інформаційно-методичному та правовому забезпеченню інституту старост, питанням координації їх роботи та взаємодії між громадами, а також формування місцевих бюджетів та лобіювання інтересів старостинських округів.
У Харківській обласній філармонії, де проходив форум, було встановлено сім локацій, на яких представлені практики роботи місцевих рад новоутворених районів та територіальних громад регіону.
Локація Балаклійської громади була представлена інформаційними матеріалами (книги відомих балаклійських авторів, буклети про громаду та промислові підприємства, фотознімки життєдіяльності громади).