БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Розпочато реконструкцію спортивного майданчика Балаклійського ліцею №2

Балаклійською міською радою, з метою участі у Програми Уряду «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році, був поданий проєкт з реконструкції спортивного майданчика Балаклійського ліцею №2 Балаклійської міської ради Харківської області.
Даний проєкт став переможцем та отримав субвенцію з державного бюджету місцевим в сумі 4,55 млн.гривень. Таким чином, за кошти субвенції та співфінансування з місцевого бюджету в сумі 1,95 млн.грн розпочато реалізацію даного проекту.
В ході реалізації проекту буде виконано облаштування багатофункціонального спортивного комплексу, що включає в себе мультиігровий майданчик та бігові доріжки з гумовим покриттям, сектор для стрибків у довжину та асфальтований майданчик для масових заходів. Майданчик запроектовано з огородженням сітчастою огорожею та освітленням у темний час, організованим водовідведенням. Також, передбачено оснащення спортивним обладнанням: воротами з міні-футболу, волейбольними стовпами з сітками, щитами баскетбольними з опорною стійкою, тенісними столами та лавами.