Розпорядження міського голови №180 від 13 вересня 2021 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13. 09.2021 р.                                 м. Балаклія                                      №180

Про скликання чергового засідання виконавчого комітету

Балаклійської міської ради VІIІ скликання 15 вересня 2021 року

   Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 3.1 розділу 6 регламенту виконавчого комітету Балаклійської міської ради,-

  1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету  Балаклійської міської радиVІIІ скликання 15 вересня 2021 року о 10-00 год. в залі засідань.
  2. На порядок денний винести наступне питання:

1.Про затвердження плану роботи засідань виконавчого комітету на ІУ квартал 2021року

2.Звіт про використання коштів згідно Програми соціального захисту населення Балаклійської міської ради Харківської області на 2021 рік.

3.Про хід підготовки житлово-комунального господарства Балаклійської територіальної громади до опалювального сезону 2021-2022 рр.     

4.Про підсумки підготовки закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Балаклійської міської ради до 2021/2022 навчального року

5.Про розроблення проекту регуляторного акта “Про проведення конкурсу на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу”

6.Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації на місцевому рівні: «Детальний план  території,  обмеженої    площею ім. В.Й.Казмірука, вулицею Жовтневою, земельними ділянками та об’єктами громадської забудови   по вулиці  Жовтневій в  м.Балаклія Харківської області»

7.Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративних послуг, що надаються через відділ з надання адміністративних послуг “Центр надання адміністративних послуг”

8.Питання захисту прав дитини

9.Про затвердження нового складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Балаклійської міської ради Харківської області.

10.Про відмову в наданні дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДАНІ-ТЕПЛОЦЕНТР» на розміщення рекламного засобу – білборду за адресою: Харківська область, м. Балаклія, пров. Серпуховський.

11.Про відмову в наданні дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДАНІ-ТЕПЛОЦЕНТР» на розміщення рекламного засобу – білборду за адресою: Харківська область, м. Балаклія, вул. Жовтнева

12.Про здійснення Подання до Балаклійського районного суду Харківської області про призначення гр. _________ опікуном (піклувальником) над гр. ___________

13.Про здійснення Подання до Балаклійського районного суду Харківської області про призначення гр. __________ опікуном (піклувальником) над гр. __________

14.Присвоєння адрес житловим та нежитловим будівлям

15.Питання квартобліку:

15.1.Про постановку на квартирний облік при виконавчому комітеті Балаклійської міської ради Харківської області

16.Надання матеріальної допомоги на поховання

Балаклійський міський голова                                 Іван СТОЛБОВИЙ