Розпочато набір кандидатів до складу молодіжної ради при Балаклійській міській раді


Ти молодий, амбітний і креативний, маєш бажання реалізувати себе у громадському житті міста? Долучайся до роботи у молодіжній раді!
Рішенням Балаклійської міської ради Харківської області №732-VІІІ «Про утворення молодіжної ради при Балаклійській міській раді Харківської області та затвердження Положення про молодіжну раду при Балаклійській міській раді Харківської області» від 06.09.2021 року було утворено молодіжний консультативно-дорадчий орган у вигляді молодіжної ради. У зв’язку з цим ініціативна група, утворена міською радою, оголошує набір кандидатів до складу молодіжної ради.
До складу молодіжної ради можуть входити:громадяни України мешканці Балаклійської територіальної громади віком від 14 до 35 років та студенти, з попереднім місцем реєстрації місця проживання на території Балаклійської територіальної громади, кандидатури яких подані шляхом самовисунення або делеговані інститутами громадянського суспільства.
Склад молодіжної ради формується на установчих зборах з формування складу молодіжної ради шляхом відкритого голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.
Заяви на участь приймаються з 10 до 28 вересня 2021 року (включно) в паперовому вигляді за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, каб. 49. (2 пов.) Деталі за тел: +380665907409.
До заяви додаються:

біографічна довідка (анкета) кандидата встановленого ініціативною групою зразка (додаток 2);

для кандидатів від інституту громадянського суспільства прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах їх представника та інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних (додаток 3).

письмова згода на обробку персональних даних.

інші документи, зазначені у додатку 1.
Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Балаклійській міській раді відбудуться 12 жовтня 2021 року.