Відділ цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Балаклійської міської ради інформує:

Протягом 2021 року на території колишнього Балаклійського району співробітники Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області 139 разів викликалися на ліквідацію пожеж сухої рослинності, площа знищеної рослинності складає 150 га.

Люди забувають, що при випалюванні сухої рослинності страждає не лише природа, а й вони самі. Інколи, через свою необережність, палії стають жертвами своєї «плідної» праці. Від охопленої полум’ям трави загоряються житлові будинки, господарські будівлі, сараї з худобою, гинуть та отримують травми люди. Часто спалення сухої трави стає причиною лісових пожеж, які швидко поширюються і ліквідувати їх дуже складно.

Ми вкотре звиртаємося до всіх жителів з проханням не розводити багаття на своїх присадибних ділянках та прилеглих територіях, не спалювати траву поблизу автошляхів, адже через погану видимість на дорозі існує загроза виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Будьте пильні та пам’ятайте: нехтування правил пожежної безпеки тягне за собою адміністративну та, навіть, кримінальну відповідальність за скоєне лихо!

Якщо ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати.

У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном «101».

Попередити вогонь простіше, аніж приборкати велику територію охоплену червоною стихією. Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї.

Шановні громадяни! Ніколи не забувайте про правила пожежної безпеки.