БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні мешканці Балаклійської громади!

29 серпня ми об’єднуємося в шані та вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя заради майбутніх поколінь. Це День пошани і увічнення  героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.

Схилимо голови на вшанування пам’яті наших героїв-земляків, які загинули, захищаючи рідну землю – Мисла Мирослава Івановича мешканця села Волохів Яр (загинув 2 жовтня 2016 року), Майсеєва Станіслава Анатолійовича мешканця села Шевелівка (загинув 15 липня 2014 року), Гуртова Олексія Анатолійовича мешканця міста Балаклія (загинув 09 лютого 2015 року).

Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Пам’ять про загиблих воїнів завжди буде жити в наших серцях. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них.

Бажаю усім мирного неба, добробуту, родинного затишку і віри у щасливе майбутнє нашої держави.

Балаклійський міський голова Іван Столбовий