БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради інформує:

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Порядку призначення житлових субсидій, якими передбачено, що житлова субсидія призначатиметься у разі здійснення купівлі квартири (будинку) на суму, що перевищує 50 тис. гривень за умови, що купівля житла відбулась протягом шести місяців після продажу іншого житла, яке було єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтверджуючих  документів.

Також, для визначення права для призначення субсидії у випадках наявності у будь-кого із складу домогосподарства у власності більше ніж одного житлового приміщення не враховуватиметься житло, отримане дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету та житлові приміщення у гуртожитках.

З 1 жовтня 2021 року розрахунок житлових субсидій на період карантину з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів користування комунальними послугами відбуватиметься лише для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.