БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Балаклійська міська територіальна громада стала одним із переможців конкурсу грантів «Енергія розвитку» від Нафтогазу

Сьогодні, 26 травня 2021 року, начальник сектору регіонального розвитку Сафонова Вікторія вручила сертифікат, за перемогу у конкурсі грантів «Енергія розвитку» та успішне проходження освітнього етапу сталого розвитку й проектного управління, Балаклійській міській територіальній громаді за проект у Асіївському старостинському окрузі «Чиста дорога».
Балаклійський міський голова Іван Столбовий привітав з перемогою у конкурсі грантів «Енергія розвитку» проекту «Чиста дорога» старосту Асіївського старостинського округу Віталія Красилю.
Проект «Чиста дорога» включає в себе закупівлю снігоприбирача, який кріпиться на трактор та бензиновий снігоприбиральник для тротуарів. Цей проект сприяє благоустрою населених пунктів громади, забезпеченню комфортних умов проживання в них. Реалізація цього проекту надасть можливість своєчасно забезпечувати населення товарами першої необхідності, збільшити чисельність працездатного населення, вчасного приїзду автомобіля швидкої допомоги та своєчасний під’їзд до навчальних закладів.
Щиро дякуємо організаторам конкурсу – Нафтогазу за плідну співпрацю!