З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій

Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!

З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

 Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

–  через центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради за адресою: м. Балаклія, пл. Ростовцева 1;

–  через управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради за адресою: м. Балаклія, пл. Ростовцева 4, каб. 21;

–  через уповноважених осіб (старостати);

–  заповнені бланки заяви та декларації можна надіслати поштою на адресу управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації за адресою:  м. Балаклія, пл. Ростовцева 4, каб. № 3;

–  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики  https://www.msp.gov.ua .

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/news/16214.html  з метою їх надання в паперовій формі надіславши поштою до органів соціального захисту населення.

 Бланки заяви та декларації додаються.