Відбулось позачергове засідання комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради

21 квітня 2021 року під головуванням міського голови Івана Столбового відбулось позачергове засідання комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради.

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Володимир Чуприн, начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко та старости старостинських округів Балаклійської громади.

На засіданні було розглянуто 2 питання, а саме:

  • про заборону спалювання бурянів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях; 
  • про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах територіальної громади та обслуговування рекреаційних зон у період масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко  наголосив, що Верховною радою України, було прийнято ряд законодавчих актів, стосовно посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки, а саме – випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно- болотною та іншою природною рослинністю – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн.
Щодо місць масового відпочинку населення на водних об’єктах територіальної громади та обслуговування рекреаційних зон у період масового відпочинку населення на водних об’єктах доповів начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Балаклійської міської ради Олег Блудов. Заслухавши доповідача комісія з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради вирішила затвердити наступні місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Балаклійської громади:

  • пляжі загального користування у місті Балаклія: прибережна смуга річки Ляхівка в районі вулиці Залиманської (міський пляж);  прибережна смуга річки Балаклійка в районі вулиці Нижньо Садової (дитячий пляж);
  • пляж Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Олімпія” прибережна смуга річки Ляхівка в районі комплексу будівель та споруд закладу.

З усіх питань порядку денного комісія з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради прийняла відповідні рішення.