БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Закріплення депутатів міської ради VІII скликання за виборчими округами

№п/пЗакріплений депутатНомер виборчого округу, закріпленого за депутатом 
1.Манілова Олена МиколаївнаВиборчий округ № 1 вулиці:
в”їзд Піонерський(Спортивний),
в”їзд Шевченка,
вул.Алієва:103,105,138-142/16;
вул.Нижньо-Садова, вул.Спортивна:7-17;
пл.ім.Казмірука:1-3,9-21;
пров.Верхній, 
пров.Дзержинського(Воїнів-інтернаціоналістів),
пров.Нижньо-Садовий:1/17,3-12;
пров.Південний,
пров.Піонерський(Спортивний),
пров Серпуховський: 2/17-3,5-28
2.Плісак Алла ГригорівнаВиборчий округ №1.вулиці: 
вул.Берегова,
вул.Жовтнева:30-34,36,38-46,48,50,52-56,58,60,82,92;
вул.Леніна(Соборна):103,105-145;
вул.Набережна:1-39,41,43,45;
вул.Петровського(Юннатівська)вул.Шевченка,
вул.1-го Травня:13,16-22,25;
пров.Герцена,
пров.Дачний,
пров.Жовтневий:2,4,8,10-61;
пров.шевченка:1-16,18,20,22,24
3.Журава Валерій Іванович, Виборчий округ № 1, вулиці:
вул.Алієва,132,
вул.Леніна (Соборна):89-102,104;
пл.ім.Казмірука,4,.
пров.Серпуховський 4.
4.Целуйко Алла Олександрівна. Виборчий округ №1. пл.Ростовцева
5.СальниковКостянтин Олексійович,ВоронінВ”ячеслав БорисовичВибочий округ №1, вулиці:
вул.Соборна,65-65Д,67-69,71-74,76,78,80-88;
вул.Спортивна,4,вул.Центральна21,
вул.1-го Травня ,7
пров.Нижньо-Садовий,2,
пров. 1-го Травня
5.Речкалова Катерина Миколаївна Виборчий округ № 1, вулиці:
в”їзд Алієва,вул.Алієва,31/5-102,104,106-110;
вул.Жовтнева:1-5,7,9,19-21/1;
вул.Муканова-:1-27,30,32,34,36;
вул.Соборна,37,39-41,43,47,49,51,53,55-63,66,70,75,77,79;
вул.Центральна,2-а-20,22-34,;
вул.-го Травня,1-6,14-14/2;
пров.Алієва,
пров.Веселий,
пров.Міський,
пров.Муканова 
6..Гречкіна Ольга ЛеонідовнаВиборчий округ №1. вулиці:
Балтійська,
вул.Борова,
вул.Данилевського,
вул.Задінецька,
вул.Зелена, 
вул.Ново-Задонецька,
вул.Партизанська,
вул.Північна,
вул.Піщана,
вул.Шахтарська,
пров.Піщаний,
пров.Шосейний, с.Крейдянка
7.Пасєка Тетяна ВолодимирівнаВиборчий округ №2 вулиці:
в”їзд Банківський.вул.Жовтнева,6,8,1-16,22-28,35,37/1,47,49,51,57,59,61-79,83-91,93-111/18;
вул.Котляревського,
вул.Муканова,29,31,33,35,37-128;
вул.Набережна,40,42,44,46-67;
вул.Підгірна,
вул.Радищева,
вул.Садки,
вул.1-гоТравня,,23,
вул.,8-го березня,
пров.Жовтневий,13,5-7,9.
пров.Ковальський
пров.Мисливський,
пров.Набережний,
пров.Підрічний,
пров.Шевченка,17,19,21,23/1,25-52
8.Панов Сергій Миколайович.Ярмоленко Сергій МиколайовичВиборчий округ №2 вулиці:
в”їзд Заводський,
в”їзд Поетичний,
вул.Алієва,2-30,
вул.Армійська,
вул.Богдана Хмельницького,
вул.Декабристів,
вул.Заводська,
вул.Зої Космодем”янської,
вул.Леоніда Лимаря,
вул.Лермонтова,
вул.Оборонна,5,9/69,11-11/55,13-13А,15;
вул.Поетична,
вул.Слобожанська,
вул.Соборна:2-6,10,12,14-16,18,20-20А,24-25,27-29,31-36,38,42,44-46,48,50,52,54;
вул.Удальцова,
вул.Українська:1,3,5,7,9-11,13,15,17,-69/5;
вул.Чайковського,
пров.Абрикосовий,
пров.Гоголя,
пров.Лермонтова,
пров.Народний,
пров.Слобожанський,
пров.Український,
тупик Заводський
9.Бабенко Віктор ДмитровичВиборчий округ №2 вулиці:
вул.Вербна,  
вул.Залиманська,
вул.Затишна,
вул.Короленка,
вул.Крилова,
вул.Московська,
вул.Перемоги:1-135,137,139,141,145,147,149,151,153,155;
вул.Польова, 
вул.Річкова,
вул.Слобідська.
вул.Чернишевського,
вул.Шкільна,
вул.Ю.Смірнова,1-62,64,66,68-68-А,70,72,74,76;
пров.Залиманський,
пров.Затишний,
пров.Річковий,
пров.Східний,
тупик Крилова
10.Гопцій Сергій ОлексійовичВиборчий округ №2, вулиці:
вул.Веселкова:1/208,
вул.Гастелло,
вул.О.Кошового,
вул.Крейдяна,
вул.ЛізиЧайкіної,
вул.Перемоги:157,159,161,163,165,167/8,169-173,175,177,179;
вул.Пугачова,
вул.Чернишевського,
пров.Крейдяний,
пров.О.Кошового,
пров.Пугачова
11.Попов Валерій ПавловичВиборчий округ №2, вулиці :
вул.Веселкова,9-60,
вул.Дмитра Павлова,
вул.Дружби,
вул.Квітнева,  
вул.Перемоги,136,138,140,142-144,146,148,150,152,154,156,158,160,162,164,166,168,
вул.Полярна,
вул.Ранкова,
вул.Цементників, 
вул.Ю.Смірнова,63,65,67,69-69-А,71,73,75-75-А,
пров.Веселковий,
пров.Ю.Смірнова
12.Наумова Наталія ЮріївнаВиборчий округ №2, вулиці:
в”їзд Київський ,
вул.Будівельна,
вул.Київська,
вул.Лагерська,
вул.Лісова,
вул.Мічуріна,
вул.Молодіжна,
вул.Перемоги,174,176,178,180-323.
вул.С.Тюленіна,
вул.У.Громової,
вул.Цемзаводське шосе,
вул.Ю.Смірнова,77-177,
пров.Будівельний,
пров.Гвардійський,
пров.Лагерський,
пров.Полярний,
13.Черненко Віктор ВолодимировичВиборчий округ №3, вулиці:
в”їзд Миру,
в”їзд Привокзальний, вул.Арсенальна,
вул.Вишнева,
вул.Вторчорметова,
вул.Геологічна,
вул.Гоголя,
вул.Миру,
вул.П.Азаренка,
вул.Покровська,2-4;
вул.Соборна:1,7-9,11,13,17,19,21-23,26,30,
вул. Тимірязєва,
вул.Чкалова,
вул.40 років Перемоги,
пров.Вишневий,
пров.Залізничний,
пров.Полковий,
пров.Привокзальний,
туп.Привокзальний
14.Іванов  Михайло ЮрійовичВиборчий округ № 3,вулиці:
в”їзд Грушевського,
в”їзд Пушкіна,
в”їзд Рєпіна,
в”їзд Цегельний, 
вул.Аверіна,
вул. Весняна,
вул.Грушевського, 
вул.Гуртових,
вул.Кооперативна, 
вул.некрасова,
вул.Нова,
вул.Новоселівка,
вул.Оборонна:1-4,6-8,10,12,14,16-86,
вул.О.Матросова,
вул.Рєпіна,
вул.Українська: 2,4,6,8,12,14-14а,16,71/58-85.
вул.Цегельна,
вул 172 Стрілецької  Дивізії,
пров .Весняний,
пров.Грушевського,
пров.Дарвіна,
пров.Некрасова,
пров.Новоселівський,
пров.Цегельний, Тупик Цегельний.
15.Бовдуй Андрій ПетровичВиборчий округ № 3. вулиці:
в”їзд Дніпровський,
вул.Володимирська,
вул.Льва Толстого,
вул.Підлужна,
вул.Покровська,5-126,
вул.Пушкіна,
вул.Родинна,
вул.Стадіонна.
вул.Ціолковського,
вул.35 Гвардійської Дивізії,
пров Дніпровський,
пров.Луговий,
пров.Л.Толстого,
пров.Мостовий,
пров.Підлужний,
пров.Плеханова,
пров.Покровський,
пров.Пушкіна
16.Скрипник Сергій МиколайовичВиборчий округ № 3 вулиці:
вул.Академіка Губкіна,
вул.Буровиків,
вул.Гагаріна,
вул.Газовиків,
вул.Запорізька,
вул.Івана Франка,
вул.Костянтина Калініна,
вул.Липова,
вул.Медова,
вул.Нафтовиків,
вул.Оксани Петрусенко,
вул.Полтавська,
Вул.Савинське шосе,
вул.Тараса Бульби,
вул.Харківська,
вул.Якова Чернигівця,
пров.Гагаріна,
пров.Запорізький,
пров.Коцюбинського,
пров.Харківський,
пров.Якова Чернигівця,
вул.Заміська,
вул.Ново-Заміська.
17.Кишинський Олексій СеменовичВиборчий округ № 4 село Борщівка
18.Чехарін Віталій МиколайовичВиборчий округ №4 село Бригадирівка
19.Скринник Олена ОлександрівнаВиборчий округ №4 село Вербівка, вулиці:
вул.За мир,
Вул.Зелена,
вул.Карусельна,
вул.Кирпична,
вул.Лугова,
вул.Партизанська,
вул.Пригородня,
вул.Пришкільна,
вул.Пушкіна,
вул.Рокитянська,
вул.Стадіонна,
вул.Степова,
вул.Східна,
вул.Тернова,
вул.Центральна: 1-81,
пров.Банний,
пров.Луговий,
пров.Новий,
пров.Партизанський,
пров.Степовий,
пов.Східний,
пров.Терновий,
пров.Центральний
20.Мандрика Юрій МиколайовичВиборчий округ №4. село Вербівка, вулиці:
вул. Вишнева,
вул.Дружби,
вул.Зарічна,
вул.Кооперативна,
вул.Левадна,
вул.Молдавська,
вул.Набережна,
вул.Північна,
вул.Свободи,
вул.Спортивна,
вул.Центральна:83-138;
вул.Шкільна,
пров.Бригадний,
пров.Залізничний,
пров.Зарічний,
пров .Південний,
пров.Шкільний,
Будинок газовика
21.Мартинов Павло ВікторовичВиборчий округ №4 село Яковенкове,
22.Коваленко  Віктор ІвановичВиборчий округ №4 село Вовчий Яр,село Таранушине, село Степок, село Калинівка
23.Волкова Віра ГригорівнаВиборчий округ №4 село Волохів Яр
24.Ткач Юрій ВасильовичВиборчий округ №5 село Асіївка,село Попівка, село Соколівка, село Успенське, Селище Слобожанське, село Новомиколаївка
25.Тарусін Сергій МиколайовичВиборчий округ №5 село Гусарівка, село Волобуївка,село Шевелівка
26.Сирова Олена ЛеонтіївнаВиборчий округ №5 село Лозовенька, село Вільне, село Ново-Серпухівка
27.Осипенко Марина Олександрівна Виборчий округ №5  село Мілова, село Криничне, село Первомайське, село Червоний шлях
28.Токарєв Олександр ВолодимировичВиборчий округ №5село Петрівське село Завгороднє
29.Кабанець Василь ПавловичВиборчий округ №5 село Протопопівка, село Волвенкове,село Берестянки
30.Варавін Микола ПетровичВиборчий округ №5 село Чепіль, село Вітрівка,село Ново Гусарівка, село Байрак